• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kur sportistët vishen si pleq/ plaka!

ricky_ch

******
 
Last edited:

ricky_ch

******
Sean Garnier, një freestyler (futbolist françez) që për shkak të lëndimit u largau nga futbolli profesionist :)

 

ricky_ch

******
Cristian Ronaldo si plak...

 

ricky_ch

******
Gjithashtu edhe Xherdan Shaqiri....

 

ricky_ch

******
Kenneth Leverich, peshëngritës

 

ricky_ch

******
Islam Badurgov, atlet

 

ricky_ch

******
Danny Leَn, skateboarder

 

ricky_ch

******
Fitbollisti brazilian Falcao:

 

ricky_ch

******
David Alaba, Frank Ribery dhe Rafinha:

 
Top