• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kur të thonë “të dua si shoqe”

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pse çuditeni o njerez une kam patur 2 shoqe ne shkolle qe i doja si motra, edhe sot qe jane bere familjare, kur vijne nga emigracioni mblidhemi per kafe e dreka . Ne shqiptaret jemi te çuditshem, ngaterrojme marredheniet shoqerore me ato seksuale!
Kjo qe thua ti eshte ok, por neqoftese nje nga ato shoqet do kishte pelqim ndaj teje per me shum se shok, atehere ajo thjesht do lendonte veten duke vazhduar te kete shoqeri me ty. Dhe ktu vlen ajo qe thote Marla, duhet ti thuash “shnet, s’kemi me pune bashke”.
 

Marla

On my way..
Kjo qe thua ti eshte ok, por neqoftese nje nga ato shoqet do kishte pelqim ndaj teje per me shum se shok, atehere ajo thjesht do lendonte veten duke vazhduar te kete shoqeri me ty. Dhe ktu vlen ajo qe thote Marla, duhet ti thuash “shnet, s’kemi me pune bashke”.
Problemi eshte qe meshkujve o shoqe jane kshu dhe qejfi jua ka por b*tha sjua mba :D
 

Endrra

VIP
Ej po ca paskeni qen mi .. po ka dhe njerez qe su shko menja per keq .. u plaka dhe kto Mend kam .. nuk ndrroj dot lol
 

Lorelai

✖ Once
Staf në FV.AL
Sa shume qe dua une ketu lol ....me ju gjinin me pak te bukur e kam 😛😂.Ju dua aq shume sa qe mi mbushni barkushet e zemres plot me dashuri vellazerore 😛😂
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Kur them te dua si shok te fus ne ate pjesen vellazerore te shpirtit . Ska si te jet ndryshe
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Po si ka mundesi ti thuash shokut ..Te dua..
Mund te kesh respekt,simpati si shok po jo dhe ti thuash te dua...ti thuash te dua ,kjo nenkupton se nuk te dua si shok .
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Friendship often ends in Love, but love in a friendship, never
 

Frank

The S of all F.
tema: Si plage ne zemer.🤪

P.s1 Kujdes me ofendimet, forumoni pa mllef.
P.s2 Kujdes me zjarrin qe hidhni ne forum se do digjni musteqet.
😁
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Per mua eshte me mire qe te kalosh menjehere ne dashuri, sesa ta kesh ne fillim shoqe dhe pastaj t'i kerkosh dashuri.
 
Private conversations
Help Users
    Top