• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kur të thonë “të dua si shoqe”

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Tek ne eshte nje thenje "gome rezerve" :p
Jooo, s’do e quaja gome rezerve. Gome rezerve eshte dikush qe ty s’te intereso dhe thjesht e perdor kur s’ke ça me be, kur s’ta var tjeter kush dhe per ego boost. Kjo eshte gje tjeter, eshte thjesht strategji per me fitu ate qe do 😂
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Jooo, s’do e quaja gome rezerve. Gome rezerve eshte dikush qe ty s’te intereso dhe thjesht e perdor kur s’ke ça me be, kur s’ta var tjeter kush dhe per ego boost. Kjo eshte gje tjeter, eshte thjesht strategji per me fitu ate qe do 😂

Nuk e di si e kuptoni ju andej por tek ne ketu, gome rezerve perdoret edhe kjo :D Ke njeren, je i lumtur etj etj etj por, ne anen tjeter nuk e largon definitivisht nje mike, cdohere e ngacmon ngapak, apo i jep asaj pak shprese se ti mund te jesh me shume se shok me te :D
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Nuk e di si e kuptoni ju andej por tek ne ketu, gome rezerve perdoret edhe kjo :D Ke njeren, je i lumtur etj etj etj por, ne anen tjeter nuk e largon definitivisht nje mike, cdohere e ngacmon ngapak, apo i jep asaj pak shprese se ti mund te jesh me shume se shok me te :D
Atehere ka nje fjale per kte. Ti quhesh nje “a******”! 😂
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Femrat keshtu e quajne, por shoqeria tipin e tille e quajne ....lere se spo e them :D
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Se di pse e shihni si refuzim kete pjese apo edhe me keq te ikesh me vrap
Nuk behet fjale per nje lidhje e cila perfundon e te kerkohet te mbeteni miq, pasi kjo eshte zgjedhje individuale
Behet fjale per dy miq ku njeri ndjen per tjetrin
E qe kur ndjenjat qenkan bere detyrim?
Perpara se te ngelesh keq ( pra e refuzuar) shihi shenjat nese tjetri ushqen a jo gje.
Ne te kundert mos u ushqe ti me ide te kota
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Se di pse e shihni si refuzim kete pjese apo edhe me keq te ikesh me vrap
Nuk behet fjale per nje lidhje e cila perfundon e te kerkohet te mbeteni miq, pasi kjo eshte zgjedhje individuale
Behet fjale per dy miq ku njeri ndjen per tjetrin
E qe kur ndjenjat qenkan bere detyrim?
Perpara se te ngelesh keq ( pra e refuzuar) shihi shenjat nese tjetri ushqen a jo gje.
Ne te kundert mos u ushqe ti me ide te kota

Nuk e ke keq Moni. Por une mendoj vetem pak me ndryshe, tek pjese e shenjave. Ka njerez nganjehere, si meshkujt edhe femrat, kur e kuptojne pak a shume se njera pale ka fillu me pas dicka me shume se shoqeri ne zemren e tyre, fillojne dhe aktrojne, kinse edhe une ashtu ndihem por...(dhe ia le PIKE, zhig/merak).
Ne momentin qe njera pale apo tjetra hap zemren dhe tregon ndjenjat e veta, pala tjeter e refuzon, e lendon apo ka raste edhe kur e qorton. Si keshtu? Mendova se mke dashte si shok/shoqe? Nga te erdhi ty kjo, etj etj etj. Pra, per te qene 100% i sigurt, mendoj se duhet qe nga fillimi ta kesh synimin e kjarte, o shoqe, o dicka me shume :D
Kot skan thene tmoqmit:

Hekuri rrehet/rrafet, sa eshte i nxehte
 

jana80

Super Moderator
Kur te thone te dua si shoqe dy jane mundesite e para cdeshe ti qe gjuajte djalin i jepje kohe se te gjuante vete dhe e dyta seshte aq mundesi por jalla sdalim dot kundra te drejtave njerezore... "njihet" burri ! (cit emisionin perputhen)
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Vjen natyrshem miqesia mes nje femre e nje mashkulli.ska nevoje per deklarata jo te shoh si shoqe jo te shoh si shok. Ne e kuptojme kur dikush te shikon me nje sy tjeter dhe mund te shmangemi asaj gjeje pa prish shoqerine.
 
 • Më pëlqen
Reactions: Ber

Endrra

VIP
Ka si ska shoqeri mashkull femer .. jane njerezit me klas , fisnike .. qe dine te ndajn qe ne fillim ndjenjen dhe pergjesine .
Respektojne ate cka eshte e rendesishme , si respektin , humorin etj etj .
A mund te ket nje shok i tille cilesite per tu dashuruar ?
Natyrisht qe po .. por eshte me e rendesishme gjithcka tjeter me shume se ndjenja .
Kam pare te tille raste .. te rralla po kam pare .
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Se di pse e shihni si refuzim kete pjese apo edhe me keq te ikesh me vrap
Nuk behet fjale per nje lidhje e cila perfundon e te kerkohet te mbeteni miq, pasi kjo eshte zgjedhje individuale
Behet fjale per dy miq ku njeri ndjen per tjetrin
E qe kur ndjenjat qenkan bere detyrim?
Perpara se te ngelesh keq ( pra e refuzuar) shihi shenjat nese tjetri ushqen a jo gje.
Ne te kundert mos u ushqe ti me ide te kota
Nuk ekziston niqesia mes nje mashkulli dhe nje femre.Kjo eshte vertetuar katërçipërisht!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Lorelai

✖ Once
Staf në FV.AL
Nje pietje nga fundi salles ...ju shalgjatet uluni cik 😂
Ka ndonje ketu qe ka turp te me thoj "te dua si shoqe" 😛😂?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
When-she-says-I-love-you-but-as-a-friend-meme-901.jpg
 
Private conversations
Help Users
  Top