• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kureshtje Ime Personale

eGo0sTyle

System Engineer
Pershendetje,

Pas kaq shume vitesh chat normalisht ka pasur raste qe nga probleme personale edhe skam hyre do doja te dija sa i pranuar jam per te qene Staff.
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kureshtje Ime Personale

Duke lene menjane miqesin qe kemi bashke dua te te them se me vjen keq qe se ke kuptur ende pritshmerine tende. Si user e si antar i vjeter jo ti por te gjithe jan respektuar qoft per kontributin qoft per miqesine. Aksesi nuk mendoj se te tregon respektin qe kane pjestaret e stafit per ty. Ne te tilla kushte sduhet te kerkosh "grada", nese vertet deshiron te kontribuosh stafi SOP menjehere do te marre ne konsiderate kerkesen tende. E kemi detyrim. Por akses per dekorata pensioni nuk ka per asnje.

p.s : fol me SOP me konkretisht.
 
Last edited:

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Kureshtje Ime Personale

eGo0sTyle ti edhe po kerkove nuk te japim akses :D:D
 

Kila

VIP
Titulli: Kureshtje Ime Personale

hihihi he se do te te zevendesojne me mua se ja kam var fare :D
 
Top