• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kush e fiton Euro 2012.!!

Kush e fiton Euro 2012.!!


 • Totali i votuesve
  55
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kush e fiton Euro 2012.!!

Sa popull patetik keto italjanet deri para 27 oresh e shashin balotellin sa nuk mbante me tani e bene shejntor
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Kush e fiton Euro 2012.!!

Faktikisht ishte dita ku dy Mario moren ate qe deshironin :D
 
Titulli: Kush e fiton Euro 2012.!!

Me ben çudi qe gjithe emigrantet qe jetojne ne Itali, jane kundra Italise....si ka mundesi?
Nuk nisem vetem nga komentet ketu por dhe nga ato qe degjoj jashte virtualitetit.
 

MasteR

I'm offline
Pe: Kush e fiton Euro 2012.!!

Sonte :Une mendoj qe do e fitoje ITALYYYY me ne krye :

 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Kush e fiton Euro 2012.!!

Ku jan tifozat e Gjermanis??? Ato te flaktet (zhigolo,Endrra...)??
Zhigolo,lexo komentet me siper si te kam thon per fundin e Gjermonve.

Shijojeni sonte,edhe po humi italia prap tifozat e Gjermanis,skan goj.
Ciao !
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kush e fiton Euro 2012.!!

ItAlia KaPITULLOI ...................
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Kush e fiton Euro 2012.!!

Spanaj do fitoj padyshim ..........gz per italin se do humbas.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Kush e fiton Euro 2012.!!

E ka meritu Espanja se italianet nuk kan qen fare ne disponim
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kush e fiton Euro 2012.!!

Yttt turp turp turp...Edhe un te kisha qen, do kisha lujt me bukur se axurret e famshem..:p
P.S Urime spanjolleve "te pavdekshem" :D
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Kush e fiton Euro 2012.!!

Urimeeeeeeee Spanjes..E merituan per lojen qe bene...:))))

Ngushlime tifozve Italian...:p...

P.s na perqeshet shum rat ne shkallen e gjermonve....:p:p:p
 

sensuu

sweet
Titulli: Kush e fiton Euro 2012.!!

perfundimisht nuk jam per te pare ndeshje se nga njera ane gezohem qe fitoi nga ana tjeter qe humbi :(
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Kush e fiton Euro 2012.!!Spanja ka 3 fitore deri tani ...ja vlente me tere ate loje qe beri sonte. Italia i uli veshet menjehere, nuk lozi fare. Njeri me cop se tjetri. LOL. Kisha hall se mos me benin zhurem tere naten ketu poshte shtepis po ja qe me fitoi spanja si spo ndihet asnje italian tashi LOL LOL LOL.
 

JEHONA

Anëtar i ri
Titulli: Kush e fiton Euro 2012.!!

Edhe pse kishim nje ndeshje shume te mire nga e gjitha me se shumti pershtypje me la kjo
TOR.jpg
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Kush e fiton Euro 2012.!!

photo-7.jpgphoto-8.jpg

Omg..sa keq :p...afer dhe larg fitores ishin lol..:p


ESPAŇA
 

JEHONA

Anëtar i ri
Titulli: Kush e fiton Euro 2012.!!

o kuku kjo vajza e toresit me at kukukullen oooo si loqke,ktu ne themi keshtu
 

ricky_ch

******
Pe: Kush e fiton Euro 2012.!!

Diçka këtu s'është në rregull!

Finalja fitohet me 4:0, kurse deri në finale vie nëpër mund të
birë të miut! As që mund të flitet për ndonjë fitore të merituarë!
Thjeshtë po më duket lojë e manipuluarë!
Nuk do të ishte çudi nfdaj Italisë të merren masa disciplinore,
ndoshta edhe Spanjës! Ky ështër cirkus i vërtetë!
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Kush e fiton Euro 2012.!!

Urime Spanjes per titullin ! E merituan sonte . Fituan kunder Frances , Portugalis dhe Kroacis duke luajtur shume dobet ,
por sonte fituan dhe me loje dhe me rezultat .
Urime gjithashtu dhe Italis si nenkampione se aq meritonte kete radhe , duke marre parasysh dhe faktin qe Italia doli nga grupi
fale fire play-t spanjoll qe nuk luajten pre nje barazim 2-2 kunder Kroacis .
Spanjollet sot ishin superior ne çdo drejtim .
 
Titulli: Kush e fiton Euro 2012.!!

Sa inat..........ju tifozet e Spanjes mos u mburrni shume :p
Ne ecim akoma me fitoren ndaj Gjermanve :p
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kush e fiton Euro 2012.!!

Spanjollet e kane merituar fitoren . Jane me te miret ........... keshtu qe Italianet ' Gjermanet 'Holadezet ' Portugezet' Anglezet etj duhet te presin te pensionohen lojtaret e Spanjes qe te fitojn ndonjeher kampion .
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Kush e fiton Euro 2012.!!

Une mendoj se me perfundimin e ketij kampionati ato qe kane fituar me se shumti kan qene graria :lol::lol: Shpresoje ta kompenzojne anashkalimin qe u eshte bere :paqe:paqe
 
Titulli: Kush e fiton Euro 2012.!!

Sapo filloi Europiani,njerzit nxituan te rendisnin favoritet per kampion: Gjermani,Spanje,Portugali dhe se fundi Hollanda per nostalgjiket. Askush nuk e lakoi emrin e Italise 4 here kampione bote! Para se te zhvillohej ndeshja me Gjermanine pervec fanatikeve blu,gjithe te tjeret «ulerinin» me statuse qesharake facebook-u kunder kesaj skuadre,pas ndeshjes mijera foto profilesh u nderruan!! Dje te zemeruarit e gjermanise dhe ndonje qefmbetes tjeter ben tifo per kolopucat e Spanjes dhe sa hap e mbyll syte ne profile u vendosen prape flamuj gjerman etj. Njerez!! Italia u ndesh 2 here me kampionen e botes dhe jo me fantazmen e Greqise se mbetur,nuk fitoi vertet,por ama eshte ne vend te dyte duke lene pas favoritet e ketij kampionati. Nuk e gjykon dot kete skuader shekullore nga nje ndeshje,do te ishte qesharake!! Se fundi: We Will Always Love You Italy!!!
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Kush e fiton Euro 2012.!!

Si gjithmon flasin por harrojn se ca flasin ... Madje kur shikon sot tifoze spanjoll .. Po nuk me thot njeri vall kur u shtuan kaq shum kta tifozet spanjoll kte se mora vesh .. Spanja ka kater vite qe fiton italia ka me shekuj qe e ben nje gje te till mos harroni se italia pati ndeshjet me te veshtir se spanja eleminoj Anglin po ashtu eleminoj te ashtuquajturit gjigandet e Gjermanis qe para ndeshjes parashikonin nje fitore te thell te gjermanve kunder italis por harroj qe italia kto ekipe i mund vetem me fanell e jo me me loj ne fush... Mos te harrojm te nderuar antar se spanja ka shum e shum vite qe nuk e ngrinte koken neper kompeticione te tilla dhe kan punuar shum vite per te arritur ktu nderko qe italia gjat kture viteve dinte vetem te fitonte ... :D Me cudit fakti i ktyre tifozrive qe kemi ne kur esht gjermania apo hollanda jan tifoz te flak sa dalin kto dy skuadra nga kompeticioni kthehen e behen tifoz te flakt te spanjes ca tifozrie quhet kjo mund te me thot ndo nje nga ju pseudo tifoz spanjoll... :D Sic e ka pershkruar dhe antaria siper Kreta kur filloj euro2012 te gjith nxitonin te nxirrnin favorit spanjen francen gjermanin hollanden por harruan qe ne mes me te meirave gjendej 4 her kampionja e botes qe i tregoj evopes se esht akoma prezente dhe se esht nje nder skuadratt me te mira ne bot .. Vretet ishte nje humbje hidhur e italis por mos te harrojm dhe faktoret qe vendosen fatin e ksaj finaleje te lozesh me 10 lojtar per me shum se gjysem ore futboll kunder spanjollve nuk esht aspak e lehet u be nje zvendsim ne fillim te lojes i detyruar nga ana e Prandelit pasi cielini pesoj nje demtim .. Po ashtu dhe nje demtim i tiago motes ja veshtrisoj punen akoma edhe me shum italis duke i prishur dhe sistemin e lojes se saj .. Futbolli ky esht nje do fitoj edhe pse ajo ishte spanja prap se prap italia tregoj dhe nje her se esht nje skuader e frikshme dhe se di te jet perher favorite ne te tilla kompeticione ....


FORZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AZZURRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kush e fiton Euro 2012.!!

Pique si e ka emrin ky ku e kishte Shakiren....:p


Me ne fund mbaroi se na plasi me keq se vapa ky kampionati europian.

Tani kemi Lojrat Olimpike :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top