• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kush e gjen?

Aki

misfit
Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

ehhh e vjeter kjo, 6-4=2, 6+4=10 --> 210 e keshtu me rradhe :p
 

Marla

Marla is back!
Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

O zot u mblodhen gjithe inteligjentat ke kjo teme lol
 

Aki

misfit
Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

ehh urgjentisht duhet formuar grup ketu, FV MENSA club dhe atyre ua kalojme :p
 

Aver

VIP
Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

[video=youtube;abl9AXdd-bE]https://www.youtube.com/watch?v=abl9AXdd-bE[/video]

:mosputh: Lool
Hajde ikim te legjenda se u dal me na prit ne stacion :D

:krevat:

loool
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

Shume e veshtire ne fakt per tu kuptuar. Mos na fyeni inteligjencen tani me kto teste, ju lutmi shum! :p
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

Keto teste te fyejne inteligjencen per nga niveli veshtiresise qe kane :-/
 
Top