• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?


 • Totali i votuesve
  25

ZHIGO

sura sio moyo
meqënëse po i afrohemi drejt trofeut me madheshtor persa i përket klubeve , siç esht Champions League . vendosa ta hap kete teme qe te diskutojme rreth klubeve qe kan mbetur dhe le te themi qe kane vendosur njeren dore tek trofeu .

jeni te lire dhe te spekuloni mbi klubet kundershtare , apo ato klube qe nuk i honepsi dot...


personalisht mendoj qe kete vit e ngren BAYERN MUNCHEN . nje nga klubet me madheshtore , perveç kesaj dhe sepse jan GJERMANIA .


edhe femrat , ketu mund te diskutojne , sepse material ka . mund te diskutojne per ngjyren e takava qe zgjedhin futbollistet dhe dmth-en e tyre , si dhe modelin e flokeve :p

hajde , pra...luftë te mbare ,

ps. Bombi . shkrepe i pari ,ti ... te jesh i sigurt qe do te replikoj deri ne frymen e fundit . nqs nuk je dakort me mu :p
 

ZHIGO

sura sio moyo
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

nuk ja kam idene fareeee :D
mund te flasesh , per modelin e flokeve te kristianos mi , kot nuk e shkrujta un aty! e vdekme , qe do te replikoj , ndonje tifoze e messit :p
 

cent

Banned
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Me pelqen tema qe hapi ZHIGO dhe mjafton te komentojm per skuadren e zemres apo votojm per te.Besoj se komentet jasht teme skan nevoje.Per mua e ngre kupen Bayren
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Vendndodhja
Italy
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Barca super favorite, dhe pse un personalisht dua qe ta fitoi Reali.
 

ZHIGO

sura sio moyo
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Barca super favorite, dhe pse un personalisht dua qe ta fitoi Reali.
po , po e pamë me PSG-ne , sa super favorite esht . personalisht mendoj qe nuk e meritonte , per vet faktin qe PSG luajti nje loje ofensive dhe dhuroj futboll te bukur.
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Vendndodhja
Italy
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

po , po e pamë me PSG-ne , sa super favorite esht . personalisht mendoj qe nuk e meritonte , per vet faktin qe PSG luajti nje loje ofensive dhe dhuroj futboll te bukur.
Jam dakort me ty por mos harro qe dhe Milani e rrafi 2-0 ne san siro ska te bej nje ndeshje pastaj Barca ishte dhe pa mesin deri ne fillimin e pjeses se 2-t c'te them un e urrej Barcen por nga keto te katra qe kan mbetur esht me favoritja. :)
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Vendndodhja
Hitler Land
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Champions League nuk ka favorite,ato qe jan aty ne katershe e kan merituar me mund (Reali me pak se tre tjerat pasi u favorizua me Manchesterin),çelsi ishte prova e edicionit 2011/2012,Porto i Mourinhos 9 vite me par apo Interi i Mourinhos.
Reali ka 1 teknik qe ka eksperienc me shum se 3 ekipet tjera ne kte kompeticion,vetem kartonat e Arbitrit dhe gjykimi tij mund ta ndaloje Realin e Mourinhos te ngrej Kupen te shtunen me 25 Maj.
Nuk jam fans i Realit por po them ate qe esht e verteta,me kete kupe Reali arrin ne 10 Champions League dhe Mourinho e ka 'tradite' te iki si "triumfues" nga ekipet qe stervit.
Milionat e PSG,Abramovicit dhe Monsurit nuk e len te flej rehat nje mercenar te tille.
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Vendndodhja
Hitler Land
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Jam dakort me ty por mos harro qe dhe Milani e rrafi 2-0 ne san siro ska te bej nje ndeshje pastaj Barca ishte dhe pa mesin deri ne fillimin e pjeses se 2-t c'te them un e urrej Barcen por nga keto te katra qe kan mbetur esht me favoritja. :)
Me 21 Shkurt ka qen ndeshja Milan - Barca 2-0,me 24-25 Shkurt kan votu Italiont dhe Berluskoni ka 1 parti si PDL.
Blerja Balotellit 20 milione euro me 4 keste te duket traktative qe mund te pranoi miliarderi City-t?
Besoj se e pe qe Barcelona ishte INEKZISTENTE ndeshjen qe humbi,nuk luajti futboll!
Gazetat sportive italione raportonin dhe nje takim Rossel-Berluskoni ne Milano.... Nqs Milani do kishte qen superior ndaj Barcelones do e kishte shenu 1 gol ne Camp Nou dhe sdo kishte pesu 4 ne at menyr. (nga nje Milanist)
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Jame ne medyshje mes Barcelones & Bayerin-it,por do shofim si do shkoje ndeshja mes ketyre dyve... :) te dy grupet bejn loje t'fort :d
 
Last edited:

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Un mendoj se bayern dhe real madrid jan ne finale pastaj kush e fiton se di ..100% reali i ka shanset po varet si paraqitet bayerni un si kam pa ndonje here tu lujt bayernin si pas media bayerni esht me ne forme ..
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

edhe une mendoj qe Bayern - dhe Reali do jene ne final , dhe them se Bayern do fitoje :S
 

ZHIGO

sura sio moyo
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Champions League nuk ka favorite,ato qe jan aty ne katershe e kan merituar me mund (Reali me pak se tre tjerat pasi u favorizua me Manchesterin),çelsi ishte prova e edicionit 2011/2012,Porto i Mourinhos 9 vite me par apo Interi i Mourinhos.
Reali ka 1 teknik qe ka eksperienc me shum se 3 ekipet tjera ne kte kompeticion,vetem kartonat e Arbitrit dhe gjykimi tij mund ta ndaloje Realin e Mourinhos te ngrej Kupen te shtunen me 25 Maj.
Nuk jam fans i Realit por po them ate qe esht e verteta,me kete kupe Reali arrin ne 10 Champions League dhe Mourinho e ka 'tradite' te iki si "triumfues" nga ekipet qe stervit.
Milionat e PSG,Abramovicit dhe Monsurit nuk e len te flej rehat nje mercenar te tille.
me fal , qe nga finalja e 2010? mos eshte gje rastesi , qe Bayern ndodhet aty ku esht ! barçen e pam , na mori ne qaf me ndeshjen e PSG-s . loje deri diku e dobet , pa messin . por dhe me messin kam bindjen se makineria gjermane . edhe pse me mungesa te lahm dhe mandzukiç do ta shpartalloj barcelonen e atij anemikut (vilanoves) .

ke per te kuptuar qe jupi hejnkes . esht trajner i gardes se vjeter . plus lojtaret madheshtor te Bajernit jane ne super forme ndryshe nga ata te barcelones qe po tregojne shenja lodhjeje te dukshme .
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

edhe femrat , ketu mund te diskutojne , sepse material ka . mund te diskutojne per ngjyren e takava qe zgjedhin futbollistet dhe dmth-en e tyre , si dhe modelin e flokeve :p
Avash mo avash jo te gjitha gocat smarin vesh nga futbolli. A m'kuptovee? lol
Une kur shikoj ndeshje nuk shikoj si i kane floket ata ore ahahhah

Gjithsesi kete vit skam patur kohe ti ndjek ndeshjet. Me ate qe kam degjuar mund ta mari Bayernn
edhe pse tifoj Barcellonen. :D


Ne c'date eshte finalja mo?
 

ZHIGO

sura sio moyo
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Avash mo avash jo te gjitha gocat smarin vesh nga futbolli. A m'kuptovee? lol
Une kur shikoj ndeshje nuk shikoj si i kane floket ata ore ahahhah

Gjithsesi kete vit skam patur kohe ti ndjek ndeshjet. Me ate qe kam degjuar mund ta mari Bayernn
edhe pse tifoj Barcellonen. :D


Ne c'date eshte finalja mo?
25 maj , luhet ne wembli te kamboxhias :D

prandaj quhesh sportdashës , qe dhe kur nuk e ke mundesine . prap e gjen nje sebep , per ta par ekipin e zemrës . ose nje ndeshje te bukur . por ça te beni ju me perpara te ikni ke parukierja apo te shifni ndeshjen ?! , me thuj pak :p

ps . kisha pershtypjen qe tifoje per parmën ti :p
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Vendndodhja
Hitler Land
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

me fal , qe nga finalja e 2010? mos eshte gje rastesi , qe Bayern ndodhet aty ku esht ! barçen e pam , na mori ne qaf me ndeshjen e PSG-s . loje deri diku e dobet , pa messin . por dhe me messin kam bindjen se makineria gjermane . edhe pse me mungesa te lahm dhe mandzukiç do ta shpartalloj barcelonen e atij anemikut (vilanoves) .

ke per te kuptuar qe jupi hejnkes . esht trajner i gardes se vjeter . plus lojtaret madheshtor te Bajernit jane ne super forme ndryshe nga ata te barcelones qe po tregojne shenja lodhjeje te dukshme .
Po me vje keq per Bayernin qe nuk finalizon qe 12 vjet,si i bohet tashi?
Ndeshjen e dyt jan Lahmi me Mandzukiçin do shofesh ça jan ne gjendje te bojn. Po te them qe vetem Mourinho e rref Barcelonen,Bayerni le ta rrafi me penallti ose me ndihmen e Pepit qe rri spektator gjasme...
Reali ka per ta bo telef Borusian me ate mbrojtje qe ka Borusia.. kshuqe 1 finaliste e kena.
Reali me Barçen do ishin taku qe ne gjysem finale po ky pisllik bohet per te pa 1 finale KLASIKE per prapaskena tjera. Realit i ra per pjes Borusia se me Bayernin rrezikonte shum,gjithçka e programume.
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

prandaj quhesh sportdashës , qe dhe kur nuk e ke mundesine . prap e gjen nje sebep , per ta par ekipin e zemrës . ose nje ndeshje te bukur . por ça te beni ju me perpara te ikni ke parukierja apo te shifni ndeshjen ?! , me thuj pak :p

ps . kisha pershtypjen qe tifoje per parmën ti :p

Jo te gjithe e gjejn kohen une pershembull jam e angazhu jam be si gjys primitive pa tv,lol. Pastaj te shofim po shkoi ekipi i zemres a jo :D
Une do zgjidhja ndeshjen perpara parukjeris perderisa floket e mi skan sume nevoj per tu rregulluar :p tiè!

Nga ma nxore Parmen ti kshu? Jam milaniste. lol.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Gjithmone jam munduar ta bej futbollin te dashur per mua, jo per gje po perher ne jete rrethohemi nga nje mashkull, ne mos babi do vij burri me vone, ama cuditerisht futbolli me urreka shume, lol... se marr vesht si vrapojne 24 burra pas nje topi, lol
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Gjithmone jam munduar ta bej futbollin te dashur per mua, jo per gje po perher ne jete rrethohemi nga nje mashkull, ne mos babi do vij burri me vone, ama cuditerisht futbolli me urreka shume, lol... se marr vesht si vrapojne 24 burra pas nje topi, lol
Duket se nuk e merr vesht :p... Jane 22 burra, mos i shto edhe 2 ti tani :)
P.S.: gjej nje burre qe nuk i intereson shume futbolli :p

Sa per temen un them se Bayerni...
 
Top