• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?


 • Totali i votuesve
  25

Endrra

VIP
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

po kemi marre edhe Trajnerin me ***i te te gjitha koherave :D
as qe nuk diskutohet qe do ta festojme ne nje Birgarten fitoren e Bayern München :plazh:
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

 

xhebraili

Xhebrail Is Back
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

po kemi marre edhe Trajnerin me ***i te te gjitha koherave :D
as qe nuk diskutohet qe do ta festojme ne nje Birgarten fitoren e Bayern München :plazh:hahhahhahahhahhhahahah merrne edhe gerd mullerin edhenjehere hahhahhahahha e nashta boni diqka


jashtetoksori mesi ul mekembe ne toke bavarezet
 

ZHIGO

wish me well...
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

me i pik uji mytesh . mos e luj kot bllofin me mu , nuk ka shonce...po flet përçart :p


edhi dita...

BAYERN vs barca

kam un pershtypjen , apo dhe forumi vetem ne ket lloj formati , e pranon si shkrim barçen kur esht ne krah te BAYERN , sa efekt i papar . :p
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Hajt ngushellime prej tani "barcelonasve" lol :p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Hajt ngushellime prej tani "barcelonasve" lol :p

Po dale se shpejt eshte mi goc :p

Ska mbaruar ndeshja lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

REAL MADRID !:d
 

Endrra

VIP
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Kush fitoi mbreme... Se pas golit te 2 u be monotone e me zuri gjumi:p

Apo Kot pyes edhe une lol
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Bayern e fiton sesben,me kete ekip ce ka sot per sot :)
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Kush fitoi mbreme... Se pas golit te 2 u be monotone e me zuri gjumi:p

Apo Kot pyes edhe une lol
Nuk ta nxorren gjumin Deutschat me gjith ate feste?


Zhigo ku ishte Pepi mrom? Me Rosellin apo me Hoeness dhe Beck-un?...
Ndeshja mbremshme ishte si te pyesnim baben si behen femijet...

Marku-n te Beslidhja e kishte ble Barça?
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Vota ime ishte me vend,i vetmi qe i ka votuar... E meritojn ket kupe per ndeshjen qe kan ber me Malagen dhe per spektaklin qe na dhuroj sonte,4 gola dhe 1 fije shprese per "Galaktiket".

3 ndeshje me Realin kete vit 2 fitore,1 barazim.
Te katerten do e shijojm vetem ne SUPER-SPORT Hajg Definishon (pa audio se nuk degjohen ato komentatoret dhe ai pijaneci Shako)
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Vota ime ishte me vend,i vetmi qe i ka votuar... E meritojn ket kupe per ndeshjen qe kan ber me Malagen dhe per spektaklin qe na dhuroj sonte,4 gola dhe 1 fije shprese per "Galaktiket".

3 ndeshje me Realin kete vit 2 fitore,1 barazim.
Te katerten do e shijojm vetem ne SUPER-SPORT Hajg Definishon (pa audio se nuk degjohen ato komentatoret dhe ai pijaneci Shako)
Kete vit nuk te fal Bayerni Borusia esht e fort por me bayernin nuk hahet esht diferenc e madhe, jam 100% i sigurt qe Bayerni kete donte qe te kalonte Borusia. ;)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

3-0 me fitu reali n'barnabeu, ec perpara
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Ka loje dhe kohe ende . Reali eshte Real !
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Reali fiton ahahahha :p

i doli shkuma Ronaldos shkret po sberi dot gje.....me shum me erdhi keq per gruan bukuroshe te Ronaldos :p

ky bajreni se sja them dot as emrin :lol: sduket keq :p
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Kete vit nuk te fal Bayerni Borusia esht e fort por me bayernin nuk hahet esht diferenc e madhe, jam 100% i sigurt qe Bayerni kete donte qe te kalonte Borusia. ;)
Bayerni ka fillu ka 4 vjet qe ste fal as 1 finale po s'po e ngre kupen... vjet ka pas okazionin e arte dhe me te mire per ta ngrejt,deri ne minuten e 88' e kishte kupen ne dore,por Didier Drumba ste fal...
Nuk osht e njejta histori si ne kampionat (nqs del me Borussian,po Borussia rreziko ne Bernabeu).
Ne kto 2 ndeshje ka ndikuar shum tifozeria sipas meje,kete po diskutoj me shum njerez se nuk ka si shpjegohet 9 gola ne 2 ndeshje ... Jan gjysemfinale jo faza grupeve.
Siç shenun kto 4 dhe Spanjollet mund ti shenojn ne fushat e tyre... ky esht futbolli!
MAGIC!
 

ZHIGO

wish me well...
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

besoj . se u mor vesh se kush do ta fitoj kete vit.

me vjen pak keq . sepse do jet nje finale qe do e mundim me bythe dortumndin. personalisht do preferoj nje finale dinjitoze me realin . te pakten keto do ti mundnim 3-0 dhe jo 6-0 , sic do ndodh me dortmundin e leshit .

vamos , Bayern .
 

MasteR

I'm offline
Pe: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Sondazhi duhej te ishte kush e ngren trofeun dortmund apo bayen
 

ZHIGO

wish me well...
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

prit se ka akoma tifoz te dështum te barçës , qe i majn shpresat gjall .
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Reali do tfitoje 3-0 ne Barnabeu !
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

besoj . se u mor vesh se kush do ta fitoj kete vit.

me vjen pak keq . sepse do jet nje finale qe do e mundim me bythe dortumndin. personalisht do preferoj nje finale dinjitoze me realin . te pakten keto do ti mundnim 3-0 dhe jo 6-0 , sic do ndodh me dortmundin e leshit .

vamos , Bayern .
Po ca vamos Bayern amon... futboll ishte ai? Ekipi kundershtar inekzistent,ca ishte ai Marku i Beslidhjes ne mbrojtje? Lojtar quhet ai?

Kto 2 ndeshje jan ndiku nga tifozet,sidomos ato te Dortmundit qe mahen si t'paret n'bot per tifozeri,po kur te shkojn ne Bernabeu ku e kan hallin?
Bayerni le ta konfirmoj me fitore ate qe tregoi ne Allianz ne Camp Nou... Schweinsteigerin,Gustavo,Martinez ne Camp Nou i ke titullar per te mbrojt 4-0,nqs kan aq potencial te lozin po me at formacion,me 4 sulmus.
 

ZHIGO

wish me well...
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Po ca vamos Bayern amon... futboll ishte ai? Ekipi kundershtar inekzistent,ca ishte ai Marku i Beslidhjes ne mbrojtje? Lojtar quhet ai?

Kto 2 ndeshje jan ndiku nga tifozet,sidomos ato te Dortmundit qe mahen si t'paret n'bot per tifozeri,po kur te shkojn ne Bernabeu ku e kan hallin?
Bayerni le ta konfirmoj me fitore ate qe tregoi ne Allianz ne Camp Nou... Schweinsteigerin,Gustavo,Martinez ne Camp Nou i ke titullar per te mbrojt 4-0,nqs kan aq potencial te lozin po me at formacion,me 4 sulmus.
hahaha ,

shiko do te thoja qe laj gishtat para se te shkrush . nqs nuk do te dija , per ke ben tifoz . por ky eshte futbolli . kush luan me mir , ai fiton .

Bayerni e dominoi ne çdo aspekt , barçen . Po ashtu dhe Dortumni , realin . ne çdo repart te fushes , si individualisht dhe si kolektiv.

mendoj , dhe dukej ashiqare e merituar . si tifoz , mund te them dhe qe i shkepem ekipet spanjolle , por jo...them ket tjetren . qe do i shkepim dhe atje , :p

he ky vit , esht vit i gjermanve . rotacion futbollistik!
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

hahaha ,

shiko do te thoja qe laj gishtat para se te shkrush . nqs nuk do te dija , per ke ben tifoz . por ky eshte futbolli . kush luan me mir , ai fiton .

Bayerni e dominoi ne çdo aspekt , barçen . Po ashtu dhe Dortumni , realin . ne çdo repart te fushes , si individualisht dhe si kolektiv.

mendoj , dhe dukej ashiqare e merituar . si tifoz , mund te them dhe qe i shkepem ekipet spanjolle , por jo...them ket tjetren . qe do i shkepim dhe atje , :p

he ky vit , esht vit i gjermanve . rotacion futbollistik!
Un te kam shkrujt ate qe shifja dhe kush ka qen plani i Platinis si drejtor i UEFA-s. Skuadra ime e ka rraf Bar(q)en ne kte edicion dhe ka honger 4 petlla ne Camp Nou dhe s'bohet fjal te boj tifozllik per spanjollet po as per Bayernin tat.
Ekipi qe ka lujt me zemer ne kte Ch.L osht Borussia,me Malagane e tregoi se ça brumi jan,me Realin e konfirmoj. Mvje keq tashi,un e kam votu Borussian ne "sondazhin" tat para ndeshjes me Realin dhe jam i vetmi qe i kam dhon voten.
Kujto Celsin e trafikantit Rus si e fitoi vjet...
Dhe Milani im do kishte pas ma personalitet se Bar(q)a. Apo e ma mend para ca vitesh Super Pippon me xaxin e Guatemales me nenshtetsi Hollandeze ca leksion futbolli ju dhan ne Allianz.
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Lewandowski ne finale,
Ronaldo ne krahet e Irines!

Nuk e di si mund te kerkojn ekipet e mdhaja kte Xhoze Ezmerin me ato Yje qe ka ne ekip duhet ta shfaroste Lewandowskin!gabim ishte dhe lenja ne stol e Ikerit,ndoshta sdo i kishte pesu 4 gola ne Dortmund.
Gabim ishte dhe qe shkoi dhe lozi aq offensive ne Dortmund.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Dortmundi pati fat, shume thjeshte. Ishte dashur me kohe tfutet ne loje Kaka, Benzema, te hiqet di maria
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Vetem me heret te kishin shenuar , do te kishin fituar . Por , golat erdhen vone . Vetem Dortmundi e ka merituar gjysme finalen .
 

cent

...Lontano
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Dortmundi pati fat, shume thjeshte. Ishte dashur me kohe tfutet ne loje Kaka, Benzema, te hiqet di maria
Nuk ishte pun fati Loverboy,por ndeshja iku nga duart ose e nenvleresuan shume,sidomos ndeshjen e pare kshu qe te jen te kenaqur me kaq,se me shum skishte cbente me Reali.
 
Top