• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?


 • Totali i votuesve
  25

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

ZHIGO ju past bo mire trileçja!

Pavarsisht X qe ishte i 'varros' mu ka bo qejfi per Arjanin se ka peshen e 3 viteve te fundit dhe me Hollanden.

E merito Bavaria si Bavarez qe je jo uje kanalesh...
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

ha ha ha , me kilikos pak .

tani , kshu si ke fol ti . i bi me nejt shtremet, e me fol prap shtremet . Ligj i futbollit , numri nji me sakt. qe te diskutosh fillimisht per te, te duhet te kesh dy sy ne ball per te pa neshjen . gjo te cilen un , kam dyshimet e mija per ty :p
QUOTE]
Kruaje Kruaje se e gjen :p :p

ti syte ne ball I ke, por mendjen varet se ku e ke pas :p

Ma kerkoka zanati mua :D une qe I kam rene pikes qe ne fillim ...qe do te thote qe ja kam idene per c'fare flas, e ndjek :p :p
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

per ionat te gjerdan shaqirit sdo te doja kurre ta fitonin po qfare ti beshe TRADHTARI pa lujt as 10 min ne champions e fitoj
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

ZHIGO ju past bo mire trileçja!

Pavarsisht X qe ishte i 'varros' mu ka bo qejfi per Arjanin se ka peshen e 3 viteve te fundit dhe me Hollanden.

E merito Bavaria si Bavarez qe je jo uje kanalesh...

ala me atë menje ti...

un po pres birren akoma . bashk me birren dhe championsin tjeter! mund te hysh ne kompromis me Loven , qe te paguj ajo , se i ka xhepat e çpum :p

Kruaje Kruaje se e gjen :p :p

ti syte ne ball I ke, por mendjen varet se ku e ke pas :p

Ma kerkoka zanati mua :D une qe I kam rene pikes qe ne fillim ...qe do te thote qe ja kam idene per c'fare flas, e ndjek :p :p

hahah . ti me knaq mua :).

puc , puc . shyqyr qe sje me bajernin :p
 
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Ksaj i thojna per inot t'mullixhiut po fle me zanen Lol ahahahha
 
Redaktimi i fundit:

Zana1

Braveheart
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Ksaj i thojna per inot t'mullixhiut po fle me zanen Lol ahahahha

Ose me qarte... dhelpra dhe rrushte :D :p

Ps... mos ja ve re se kshu e ka ky, me te gilidisur ha ha :p
 
Private conversations
Help Users
  Top