• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?


 • Totali i votuesve
  25

xhebrail

Mangup me Licenc
Vendndodhja
Peja
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Mbes mas a saj se dortmundi do e mund 2-0 bayernin
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Vendndodhja
Shqiperi
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

meqënëse po i afrohemi drejt trofeut me madheshtor persa i përket klubeve , siç esht Champions League . vendosa ta hap kete teme qe te diskutojme rreth klubeve qe kan mbetur dhe le te themi qe kane vendosur njeren dore tek trofeu .

jeni te lire dhe te spekuloni mbi klubet kundershtare , apo ato klube qe nuk i honepsi dot...


personalisht mendoj qe kete vit e ngren BAYERN MUNCHEN . nje nga klubet me madheshtore , perveç kesaj dhe sepse jan GJERMANIA .


edhe femrat , ketu mund te diskutojne , sepse material ka . mund te diskutojne per ngjyren e takava qe zgjedhin futbollistet dhe dmth-en e tyre , si dhe modelin e flokeve :p

hajde , pra...luftë te mbare ,

ps. Bombi . shkrepe i pari ,ti ... te jesh i sigurt qe do te replikoj deri ne frymen e fundit . nqs nuk je dakort me mu :p

Na rrufsh sqetllat ti ne femrave
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

E mori Bayern :)

Ngushellime xhebrail edhe pse nuk u be ndonje loje speciale, ca gola qorr , do me pelqente te shkonte me penallti ....... Dordmund luajti me mire.
 

MasteR

I'm offline
Vendndodhja
Invisible...
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Roben...1 asis goli...1 gol vete

Me behet qejfi per Roben...shpresoj qe mos ta fajsojne perseri
 
Last edited:

xhebrail

Mangup me Licenc
Vendndodhja
Peja
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

E mori Bayern :)

Ngushellime xhebrail edhe pse nuk u be ndonje loje speciale, ca gola qorr , do me pelqente te shkonte me penallti ....... Dordmund luajti me mire.

se kam prrit kete rezultat per nder po qfare ti beshe ky qe ka humb tre finale rend ju fiton lojen jam i bere xeher
 

ZHIGO

sura sio moyo
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

E mori Bayern :)

Ngushellime xhebrail edhe pse nuk u be ndonje loje speciale, ca gola qorr , do me pelqente te shkonte me penallti ....... Dordmund luajti me mire.
ha ha ha , me kilikos pak .

tani , kshu si ke fol ti . i bi me nejt shtremet, e me fol prap shtremet . Ligj i futbollit , numri nji me sakt. qe te diskutosh fillimisht per te, te duhet te kesh dy sy ne ball per te pa neshjen . gjo te cilen un , kam dyshimet e mija per ty :p
Na rrufsh sqetllat ti ne femrave
tashti ,,, un ty ,

po te them , qe ska lezet me mlon me brisk ne dor gjith kohes . te pakten te rruaj , vetem ty ... çtaksirat kan te tjerat . ka dhe nga ato qe mendojn se i shkon leshi i sjetllave i gërshetuar,,,

apo ti fol per leshin tend? hah,
 

ZHIGO

sura sio moyo
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Buooomba?

leku sheshut laaaaaaaaali . ne sfond me kongen , te ka lali xhaaaaaaaaaaaaaaaan , te ka lali zjeeeeeeeerm . te thashe o qelpsin , qe ishte leku sheshit. kot ti, do me bo interesantin si Zana ,

mir Zana se ja kerko gjinia , po ty re dreq , haha...

ik , ik...ik .

pres , te pakten 5 qofte dhe nje kriko te vogel. karshi atyre biletave qe te kishin shku nermen me mi bo dhurat per finalen :p
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Vendndodhja
Hitler Land
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

ZHIGO ju past bo mire trileçja!

Pavarsisht X qe ishte i 'varros' mu ka bo qejfi per Arjanin se ka peshen e 3 viteve te fundit dhe me Hollanden.

E merito Bavaria si Bavarez qe je jo uje kanalesh...
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

ha ha ha , me kilikos pak .

tani , kshu si ke fol ti . i bi me nejt shtremet, e me fol prap shtremet . Ligj i futbollit , numri nji me sakt. qe te diskutosh fillimisht per te, te duhet te kesh dy sy ne ball per te pa neshjen . gjo te cilen un , kam dyshimet e mija per ty :p
QUOTE]
Kruaje Kruaje se e gjen :p :p

ti syte ne ball I ke, por mendjen varet se ku e ke pas :p

Ma kerkoka zanati mua :D une qe I kam rene pikes qe ne fillim ...qe do te thote qe ja kam idene per c'fare flas, e ndjek :p :p
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Vendndodhja
Peja
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

per ionat te gjerdan shaqirit sdo te doja kurre ta fitonin po qfare ti beshe TRADHTARI pa lujt as 10 min ne champions e fitoj
 

ZHIGO

sura sio moyo
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

ZHIGO ju past bo mire trileçja!

Pavarsisht X qe ishte i 'varros' mu ka bo qejfi per Arjanin se ka peshen e 3 viteve te fundit dhe me Hollanden.

E merito Bavaria si Bavarez qe je jo uje kanalesh...
ala me atë menje ti...

un po pres birren akoma . bashk me birren dhe championsin tjeter! mund te hysh ne kompromis me Loven , qe te paguj ajo , se i ka xhepat e çpum :p

Kruaje Kruaje se e gjen :p :p

ti syte ne ball I ke, por mendjen varet se ku e ke pas :p

Ma kerkoka zanati mua :D une qe I kam rene pikes qe ne fillim ...qe do te thote qe ja kam idene per c'fare flas, e ndjek :p :p
hahah . ti me knaq mua :).

puc , puc . shyqyr qe sje me bajernin :p
 

L0v3rM4n

VIP
Vendndodhja
It
Titulli: Kush e ngren kupen e kampionëve 2012-2013!?

Ksaj i thojna per inot t'mullixhiut po fle me zanen lol ahahahha
 
Last edited:
Top