• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Kush genjen me shume..??

Kush genjen me shume..??

 • Vajzat

  Votat: 22 27.2%
 • Djemt

  Votat: 20 24.7%
 • Dy palet njesoj

  Votat: 39 48.1%

 • Totali i votuesve
  81
une votova opsionin e fundit, meshkujt namin kane sikur genjejn me shume por realisht ka plote femra genjeshtare.
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Keshtu lloj sondazhesh i kam goxha bezdi "femrat apo meshkujt ",madje nuk di perse duhet te ekzistojne....Gio pa te fyer ,por me gjithe respektin nuk me duket e drejte ,nese rri me dike dhe e genjen je kot si njeri ,perse duhet te rrish me ate te cilin/cilen genjen ...
 

Giovanni

Anëtar i ri
Keshtu lloj sondazhesh i kam goxha bezdi "femrat apo meshkujt ",madje nuk di perse duhet te ekzistojne....Gio pa te fyer ,por me gjithe respektin nuk me duket e drejte ,nese rri me dike dhe e genjen je kot si njeri ,perse duhet te rrish me ate te cilin/cilen genjen ...

Ke te drejt bre dad, po ky eshte thjesht diskutim....:lexim::lexim: Nuk jan te mira genjeshtrat por pa to nuk ben se ne ndonje rast duhen :haha::haha:

PS : per kend votove ?? :haha::haha:
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar

Ke te drejt bre dad, po ky eshte thjesht diskutim....:lexim::lexim: Nuk jan te mira genjeshtrat por pa to nuk ben se ne ndonje rast duhen :haha::haha:

PS : per kend votove ?? :haha::haha:


He he he nuk votoj kur nuk me pelqen nje sondazh :kercim:

 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
votova te dy palet njesoj se sot po nihna shum e mir me zemer:D veq ta dini qe meshkujt t'krypin kejt..
 
Last edited:

danos28

Antarë
nga pervoja them grate;;
se kam ngrene shume genjeshtra.
molla e adamit me ka ngecur ne fyte?????????????
 
Top