• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kush jane yjet e Forumit?

Vvetoni

Veton Siriusi, ma i miri
Mua me pelqente juristi.
Megjithatë, nuk e ke idenë se sa i mërzitshëm do të isha po të më shihje si jurist. Seancat janë të mërzitshme, puna në zyre të lodhë, nuk është se përdor aq shumë ironi e sarkazëm aty. Po mbijetoj :p
 

Aki

misfit
Djem e vajza të këtij forumi, burra e gra, pleq e të ri. Nëse keni harruar, më duhet të ju kujtoj, të mos ju lë në haresë, të ju trokas në ndërgjegjen tuaj, sikur Ndërgjegjja që kishte goditur Pinokion, jam unë Siriusi :D
Une thash se do vesh nga nje emer ylli per te gjithe, ti prap per vete
 
Top