• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kush mund te me ndihmoje me disa kontrata...:)

Kaltra

Antarë i ri
Titulli: Kush mund te me ndihmoje me disa kontrata...:)

Ju lutem ndonje model pervec librit a keni? Pasi me duhen me urgjebce. Ato te tjerat vete i kam bere po skam kohe per keto 4 te fundit qe me ngelen.
 

Kaltra

Antarë i ri
Titulli: Pe: Kush mund te me ndihmoje me disa kontrata...:)

Ju lutem ndonje model pervec librit a keni? Pasi me duhen me urgjebce. Ato te tjerat vete i kam bere po skam kohe per keto 4 te fundit qe me ngelen.
 

Marla

VIP
Titulli: Kush mund te me ndihmoje me disa kontrata...:)

Lejohet ne Shqiperi te merren detyrat nga forumet?
 

Kaltra

Antarë i ri
Titulli: Kush mund te me ndihmoje me disa kontrata...:)

Pse ca ka? Ato qe merr nga interneti si te duken ty?
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kush mund te me ndihmoje me disa kontrata...:)

Pse ca ka? Ato qe merr nga interneti si te duken ty?
Kompjim njeriu duhet te mesoje ate qe ben perndryshe eshte si te marresh nje dipllome si Renzo Bossi qe svlen fare eshte vetem nje cop letre e dhene kot
 

Matilda03

Antarë i ri
Titulli: Kush mund te me ndihmoje me disa kontrata...:)

Sapo lexova temen dhe un kam te njejten detyre. Ju qe i keni ber kontratat mund te me nisni modelet nese i keni akoma? Flm
 

arsenita

Antarë i ri
Titulli: Kush mund te me ndihmoje me disa kontrata...:)

Mund te na dergoni nje model kontrate ju qe keni mbaruar qe ta kemi parasysh,meqe u ka dhene kestrini.
 
Top