• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj "Uefa Champions League"

Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

masi Interi ra , jom edhe ishalla Fiton Barcellona ;)
 

Blloku

IMBA
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

Pervec Villarealit dhe Arsenalit, që i pashe shume dobet, te gjitha jane ne gjendje ta fitojne.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

Me lojen që paraqet gjasat me reale i ka Liverpool
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Ne liste jane 7 ekipe, ke harru Porton
Un mendoj se favorite jan 3 nga 8 ekipet e mbetura :

1. Man. Utd
2. Liverpool
3. Barcelona

E treta e verteta :p
 

jackass

Anëtar i ri
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

manchester united do ta fitoj prap titullin :D
 

Blloku

IMBA
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

Cuna edhe Bayerni me Chelsean kane shume potencial te fuqishem.
 

Halis

Anëtar i ri
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

o fiton manchesteri ose fiton liverpuli pasi po ben një loje te forte.
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Cuna edhe Bayerni me Chelsean kane shume potencial te fuqishem.
Bayernit pak si shume iu rrit vetbesimi me 2 fitoret bindese kunder Sportingut, por ky nuk esht kushedi se qfar potenciali, se hala ska ra nhund lesh..
Ndersa Chelsea një ekip i kompletuar ne te gjitha aspektet, por i mungon shpirti garues disa futbollisteve kyç që me gjith ate fuqi e potencial që kan, nuk posedojne pervojen e te qenit kampion evrope, dhe kshtu bie deshira per ta çu trofeun ne Stamford Bridge.
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

Nqoftse nuk e fiton MAN.UTD... Do ta fitoj LIVERPOOL
 

JaPoNeZi

Anëtar i ri
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

Mendoj Se Liverpool Me Sa Kam Ndjek
 

BlaCk

Antarë
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

Like Always MANUTD Champions (L) Mendoj se Man Utd do ta fitoj
 

Vaso Boy

Antarë i ri
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

pavarsisht se jam bavarez mendoj se ekipi me ne forme është chelsea prandaj do jete ajo skuadra fituese
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
ju aq shum po mendoni sa se menduari po e teproni ncc

aty lart ne liste jan liverpool e vilareal që per momentin garojne ne uefa europa ligue

ose duhet te ndrrohet lista ose e gjith tema
 
Last edited:

elbruna

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

Barcelonaaaaaa
 

Benniii

Anëtar i ri
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

Injorannt.......RealMadrid e ka te sigurar....fitoren ;)
 

fshatari

Anetar
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

manchaster united fiton champion leaguen me siguri
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

Barca
Chelsea
Man.Unt
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

Man. United per mua
 
Top