Kush nuk me voton mua i rafte kanceri, dhe vdekt qe neser...!

Lauri

Anunnak
Liberalizim te droges, amnisti per drogaxhite dhe hajdutet, pune vetem nje muaj ne vit, pjesa tjeter pushim-qefe...! Lufte guerile kunder Sali Berishes nqs fiton mandatin e '3. Per vrasesit pushkatim, do te pushkatoj mu ne salle te parlamentit Ilir Meten nga qe shetit nga nje parti ne tjetern. opss c'paradoks!! Sa po tha kush kryen vrasje do pushkatohet..:)
Me nje fjale: ROFTE PPSH..:p

Nga min '3 te videos ju lutem.
 
Redaktimi i fundit:

LoSsT

VIP
Titulli: Kush nuk me voton mua i rafte kanceri, dhe vdekt qe neser...!

Kjo ka 1 "shekull" qe ka dale Lol
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Kush nuk me voton mua i rafte kanceri, dhe vdekt qe neser...!

Kjo ka 1 "shekull" qe ka dale Lol

13 Qeshor 2013
Pershendetje, ty dhe Loverboy qe te ben like..;)
 

LoSsT

VIP
Titulli: Kush nuk me voton mua i rafte kanceri, dhe vdekt qe neser...!

13 Qeshor 2013
Pershendetje, ty dhe Loverboy qe te ben like..;)

Njeriu azhornohet c`do dite plak, e max pak dite me pas jo kjo qe po ben muajin...

Ps: Kur me drejtohesh mu te ndaloj kategorikisht mos permendesh njerez te tjeter duke me bere pjese, perkundrazi e mer pergjigjen ndryshe ;)
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Kush nuk me voton mua i rafte kanceri, dhe vdekt qe neser...!

Ato ndalimet ti mbash per vete, ketu eshte bote e lire shprehjesh dhe opinjonesh. Qofshin ata edhe te gabuara si puna e dy postimeve qe po ben...!
 

LoSsT

VIP
Titulli: Kush nuk me voton mua i rafte kanceri, dhe vdekt qe neser...!

Shpreh opinionin ca ke per ate qe them une mos fut tjer ta thash edhe i her or mik
 
Top