• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Lajme nga shtepia BB VI!

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Lajme nga shtepia BB VI!

booooooo kush e shef bb pifffff
 

cent

...Lontano
Titulli: Lajme nga shtepia BB VI!

Edberi: Me Jonidën, vetëm shoqëriEdberi, i eleminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother, foli për eksperiencën e tij në këtë reality-show nga studio e ‘Fan Club’ duke thënë se “në Big Brother u futa për të hapur rrugë të reja në jetë”.

Duke folur për marrëdhënien e veçantë që ka pasur në shtëpi me Jonidën, Edberi shpjegoi se nuk ka ndodhur asgjë mes të dyve: “Me Jonidën nuk ka pasur asgjë tjetër veç shoqërisë.”

Ndërsa vetë Jonida, e cila iu bashkua në studio Edberit, theksoi: “E dija që Edberi kishte një partnere jashtë, Arbenitën. Ndoshta, në rrethana të tjera do të kishte ndodhur ndonjë gjë brenda shtëpisë.”
/Tch
 

cent

...Lontano
Titulli: Lajme nga shtepia BB VI!

“Big Brother”, Vigani lë shtëpinë
19/05/2013

Vigani nuk do të ketë më mundësinë që të fitojë çmimin e madh prej 100 milionë lekësh dhe mundësinë për t’u shndërruar në fituesin e edicionit të gjashtë të “Big Brother”, pasi me votat e publikut, ai u detyrua të braktiste shtëpinë më të famshme në Shqipëri në spektaklin e madh të së shtunës.

Në një prej serive më emocionuese, Vigani humbi në përballjen me tre banorë të tjerë të nominuar, Anaidi, Rikja dhe Eldora, të cilët vazhdojnë ëndrrën e tyre drejt suksesit përfundimtar.

Ndërkohë, të nominuarit për javën e ardhshme, kur do të zhvillohet edhe gjysmëfinalja e madhe e këtij edicionit të gjashtë të “Big Brother” janë Elona, Iliri, Shpendi, Anaidi dhe Rikja.

Një lajm i mirë për banorët, ditën e shtunë, ishte edhe fitimi i sfidës së tyre javore, falë të cilës buxheti u rikthye në nivelin e 100%.
/ Top Channel
 

cent

...Lontano
Titulli: Lajme nga shtepia BB VI!

Sonte finalja e 'Big Brother'
01/06/2013
[video=youtube;WT-Orfu6GmE]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WT-Orfu6GmE[/video]
Pas 15 javësh ka mbërritur në ditën e fundit aventura e 'Big Brother 6'. Këtë mbrëmje do të zbulohet edhe fituesi i këtij edicioni, i cili gjendet mes katër finalistëve që janë: Elona, Anaidi, Iliri dhe Shpendi.

Nje rrugetim i gjate, mes miqesish, zenkash, dashurish, si ajo e Anaidit dhe Joanes, apo garimi dhe sekretesh per t'u ruajtur e per t'u zbuluar. E ne fakt, ishin pikerisht keto te fundit risia e ketij edicioni.

Perpos zhvillimit me dinamik e interesant te lojes, sekretet u dhane me shume mundesi banoreve te fitojne para. Tre prej tyre qe fituan me shume jane Anaidi dhe Iliri me nga 450 mije dhe Eldora me 250 mije leke te reja.

Sekretet qe u diskutuan me shume ishin ato te Eldores, e cila rrefeu se eshte talasemike. Anaidi prej 10 vitesh kujdeset per nje njeri me nevoja specifike, ndersa Marseli zbuloi se dikur ka qene zhigolo.Finalistet, keto dite te fundit jane shprehur se do t'u mungoje shtepia e 'Big Brother', ku per rreth 3 muaj e gjysme bashkejetuan 24 ore ne 24. 17 banore gjithsej, per t'u reduktuar ne kater. Cili do te jete fituesi? 'Vox populi', si gjithmone! Votimi me ane te mesazheve, duke shkruar emrin e banorit qe deshirohet te fitoje. Publiku nga Shqiperia ne numrin 56666, ndersa nga Kosova ne 55099.

Elona, Anaidi, Iliri, apo Shpendi? Fituesi i 'Big Brother 6', sonte mbrema me Arbana Osmanin!

/Top Channel
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Lajme nga shtepia BB VI!

GOOOOOOOOOOOO ELONAAAAAAAAAAAAAAAA ishalla fiton kjo qika shembull tipik i nje shqiptarje intelegjente dhe te moralshme
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Lajme nga shtepia BB VI!

Shyqyr që po mbaron .. ufff më në fund një budallallëk televiziv më pak.. :D
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Lajme nga shtepia BB VI!

Po budallallek se fusin njerrezit qe skan kurrefare vlere si ajo joana qe veq te llap si nje lope dinte e shikoj vetem te shtunen
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Lajme nga shtepia BB VI!

Amani ca i pelqeni asaj elones? vetem shembull tiik qe nuk eshte. Me duket shume hipokrite personalish mendoj se vetem ta shikosh ne sy se cka nje veshtrim ..tamam .e sdi me lidh dy llafe ..Per mendimin tim dy personat qe meritojne fitore jane Iliri dhe Anajdi . Mnedoj se njeri nga keto duhet ta marri. Duke bere krahasimin e te dyve mendoj se fituesi me i mire eshte Iliri per mendimin tim per qendrimet qe ka mbajtur ne shtepi, Anajdi me duket pak i shtirshem ne kuptimin qe thote cfare duhet te thote se ashtu duhet jo se ashtu mendon. [edhe pse eshte goxha i lezecem ifffff]
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Lajme nga shtepia BB VI!

elonaaaaaaaaaaaaaaaaaaa super moral tipik shqiptar jo te shtirur si keta tjerte edhe shpendi
 

chika

Anëtar i Respektuar
Titulli: Lajme nga shtepia BB VI!

Per aq sa ekam ndjekur mendoj se Anaidi eshte fitusi
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Lajme nga shtepia BB VI!

Do e marrim neve Shqiptaret e Kosoves prape se skemi hyre per leke aty pernje jave 150 000 mije euro per NARONIN e vogel mjafton kjo veper qe shqiptaret te dine kend te votojne humanistet reale apo oopurtunistet
 
Top