• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Lakror me miell misri

Vinjol

I Duruari,,,,,,,,,,, I Fituari............
Jam I sigure qe jane te rralla femrat qe dine ti gatuajne kto gjera dhe sot.
 

WxP

Antarë i Respektuar
Vinjolo, ne internet ca nuk ka per tgatu, mjafton tkesh vullnet ! Mu mpelqen me hiskull :p
 

Vinjol

I Duruari,,,,,,,,,,, I Fituari............
Hisell jo Hiskull
Laknor me te kallamojt e me hithna dhe po mpelqen e me kos

Laknuri ja Kalon PIzzes :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ah sa te mire jane,sidomos kur behen me morave te bardhe,i thoshim ne nje lloj misri ne fshat. :)
 
Top