• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

“Lamtumirë pasuri! Për 48 orë vjen formulari”/ Rama tregon si do të verifikohen kriminelët nga SPAK

Darius

La vita è bella...
Vendndodhja
Shqipëri
@Moonlight mos qesh se e kam seriozisht. Pasi nese do te zbatohej siç duhet jam ok, por nese do te jete per gjueti demokratesh, uroj qe mos ta kete seriozisht.
 

Marla

Marla is back!
Serioze tani. Ndjese per chit chatin

Mua me duket kot flluske sapuni njesoj si vetingu njesoj dhe si institucionet qe ngriten kohet e fundit.

Le ta filloje me gjykatesit dhe prokuroret qe nuk kaluan vetingun me pas qeveritaret parlamentaret politikanet dhe biznesi. Cdo gje ketu eshte e kap me korrupsionin krimin drogen.

Pra keta dine si behet por nuk duan.
 

Tomka

Anëtar i ri
Vendndodhja
Tirana ,Albania
Kto 3 dite rrjesht deklerata jane shume te vyjshme per shkelsit e ligjit, dhe kush e kupton leket neper banka i dergon offshore dhe leket cash i gropos diku 😋. Rames i ngelet te sekuestroje ca apartamente dhe ndonje vile tek tuk. Pune e madhe lol
 

L0v3rM4n

VIP
Vendndodhja
It
Vinjol, 2-3 arrestime do bëhen për show, të rikujtoj dhe mbylljen e bizneseve si Tajvani, të gjitha show mediatik.
Rikujtoj qe ne 2005 Rama me Beson e tajvanit
drekonin po tek tajvani gati ç'do dreke.
Sot beson rama e ka çuar ne mision tjeter... dhe tajvani pale kujt i perket...
 

Marla

Marla is back!
Kto 3 dite rrjesht deklerata jane shume te vyjshme per shkelsit e ligjit, dhe kush e kupton leket neper banka i dergon offshore dhe leket cash i gropos diku 😋. Rames i ngelet te sekuestroje ca apartamente dhe ndonje vile tek tuk. Pune e madhe lol
I ka ngel fiksim santa quaranta e kel balilit. Ja kto si puna ktit do godase.
 
Top