• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Lart siper posht anash majtas dhe djathtas... kerkoje

Afrohu nje cast dhe harro ku ndodhemi...

Fik zhurmat dhe background-in qe te c'perqendron nga c'eshte reale.

Me lejo te prek zemren dhe afro doren te gjoksi im qe te ndjesh dicka qe nuk pompon vetem gjak.

A e ndjen dhe ti tani ket shperthim ngjyrash?

Si te duken kur mixohen bashk ne armoni per te krijuar dicka magjike?

Pak a shum si magjia ne syt e nje femije kur ndizen dritat e pemes te vitit te ri.

Eshte shpres
ff53f82ad8f4dd1e9ab1ca5242faeb0f.jpg
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
uauuuu,ti me suprizon gjithnje,ndaj te kam zemer,se ke nje zemer me ngjyra. :))
 

DeliriumMind

🙈🙉🙊
uauuuu,ti me suprizon gjithnje,ndaj te kam zemer,se ke nje zemer me ngjyra. :))
Ishte surpriz dhe per mua kur e shkrujta ❤
Ishte ndjesi e momentit... por sot sikur kisha nevoj ta rilexova prandaj vendosa ta publikoj 😘

Eshte shpresa ajo qe me motivon
 
Private conversations
Help Users
    Top