Ledia vs Darius

elle

Chill
Ledia prano ndarjen por me kusht qe pasuria e Dariusit te jete e jotja 100%
 

AnaVie

Undisputed woman
Pershendetje te dashur forumista
Sote mbas shpalljes se corona virus
ledia ka denoncuar @Darius
per tradheti bashkfshatare
ajo pretendon se ai ka prekur cica te tjera
dhe jo vetem nje pale por disa!
nje nga ato qe ajo mban mend jane ato te @Hilarious , pasi hilarius eshte pare duke ekspozuar cicat e saja mbi kofanon e nje x5 qe i perket dairus
cifti eshte pare nga pylli sodes... @Ledia eshte gjendur ne gjendje shoku pasi ka
marr vesh qe dashuria e saj e ka tradhetuar
biles ajo pretendon se ai eshte nje casanova
duke paraqitur fakte qe e kompromentojne darius me fakte qe jane te pa kundershtueshme

@Darius paraqitet me avokate @Hera
@Ledia mbrohet nga @NGU @L0v3rM4n

çeshtja gjykohet nga @Moonlight

Seanca deklarohet e hapur
Shiko fotografinë 1716573

Haj i here.
Ça Eshte ky gjygj per tradheti BASHKEFSHATARE?!?
Discriminazione !
Ky gjygj nuk duhet zhvillu hiç .

Pastaj ça Eshte ky gjygj kur avokatet i zgjidhni vet? Lol

Edhe njehere si te gjygji jot @L0v3rM4n kunder tet shoqe @Daisy un do e prish kte séance .?
 

Hera

Banned
rri mos me bej te sjell ktu fakte flirtimi midish ju te dyve lol

Ju lutem po keni Prova nxirrni dhe po Jeni me listen e deshmitareve ....
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Haj i here.
Ça Eshte ky gjygj per tradheti BASHKEFSHATARE?!?
Discriminazione !
Ky gjygj nuk duhet zhvillu hiç .

Pastaj ça Eshte ky gjygj kur avokatet i zgjidhni vet? lol

Edhe njehere si te gjygji jot @L0v3rM4n kunder tet shoqe @Daisy un do e prish kte séance .?
Avokatet zakonisht vete zgjidhen, kur ske lek ti zgjedh shteti...
Kshuqe ok jemi
 
Top