• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Lende qe skan lidhje me ate qe studjoni

braziljania

Anëtar i Nderuar
un nuk jam akoma ne universitet,po me kan thene qe tek universiteti i durresit studentet e deges se anglishtes bejne matematike,gjermanisht dhe me duket njecik si pa kuptim kjo
 

Yellow Redhead

angels walk among us
mund te kishe gjetur ndo1 titull me interesant per temen;)
flas per fakultetin qe vazhdoj un..cdo lende qe frekuentojme ka lidhje me degen sigurisht
@braziljanja..fakulteti i anglishtes nuk ben matematike..
kshuqe mua m`duket budallik qe ankohemi per lendet n`fakultet
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
un se di per ne tirane..po flas per kete ne durres..studentet jane ankuar se dega anglisht ben matematike..dhe meqe nuk ja thojne hic per matematike,nx i duhet ta mbartin si lende vitin tjeter...
 

joni_joni

Antarë
mund te kene lidhje lendet me degen qe bejm ne po kem pershtypjen se diku ne perendim apo ne SHBA shkollat jan pak me te koncentruar ne ate cka bejn.dhe ate qe mesojn e mesojn me me detaj dhe keshtu jan me te gatshem per front pune.un mendoj kshu,ndoshta e kam gabim
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
sa i paditur jam ne kete dege :( skam bo shkolle po ne 8 vjecare ma kan shpif ne klase te 6 me dhan anglishten ne te 7 me dhan frengjishten dhe ne 8 me dhan italisht perfundimi smesova asnjeren :(
 
Une kam pas ne vite te pare ne fakultet nje lende shume kot - Defendologji :26:...Pas nje viti e hoqen se me verte qe kishte shume pak te bente me ekonomikun, per mos te thene hic fare.
 
Top