• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Lepuri i Koons shitet në ankand për 91 milion dollarë

Frank

Ashtu, kështu...
C_2_fotogallery_3098412_1_image-684x450.jpg


Shtëpia e ankandeve Christie’s në New York ka shitur në ankand për 91 milion e 100 mijë dollar lepurin e Jeff Koons.

Vepra bëhet kështu më e paguara e të gjitha kohërave, e realizuar nga një artist që është ende gjallë.
Ai që ka vlerësuar skulpturën, e realizuar prej materiali Inox në 1985 ka qenë Robert Mnuchin, babai i sekretarit amerikan të Thesarit Steven Mnuchin. Vepra, e krijuar në edicionin e limituar vetëm me tre ekzemplarë, ishte e fundit e mbetur në duart e privatëve.

Balkanweb.com
 
Top