• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Letraret e rinj!

Ledia

❤E❤👩‍👦‍👦❤E❤
Per te gjitha heret qe thoje "Mjaft...mjaft" e mjaft nuk ishte kurre...
Per te gjitha heret qe qendrove, kur te gjithe u larguan...
Per te gjitha heret , per te gjitha ato here , ku do kishe dashur te ishe zhdukur, te largoheshe larg gjithkujt e gjithckaje, e te fshije te shkuaren tende....
Hapi syte e shih ....e kupton sa e forte je?!

@Monique 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
 

Monique

Oblivion
Staf në FV.AL


Te ndodh te mendosh e ty ,pas atyre zenkave tona se gjithcka mbaron aty?
Se kjo ishte hera e fundit , se nuk do lejosh me tekat, inatet, heshtjet e mia te pakuptimta te te merzisin?
Sa here ke ndjere se po shkojme per dreq?
Se s'do kete me une, s'do kete me ti, s'do kete me ne?
S'do jemi me pjese e perditshmerise sone...
Sa here ke ndjere frike se po me humbet ?
Une?
Disa here e kam ndjere vertet!
Dhe kam imagjinuar diten te nis pa ty, pa mgjes zemer, pa ato cka ne na bejne bashke, pa ty brenda meje dhe kam ndjere shpirtin te me shkeputet nga vetja.
Degjoj zerin e brendshem te therres fort si per te me zgjuar, si per te me ndergjegjesuar...
Sepse shpirti im s'mund te pranoj se ty s'mund te te perkasi.
Edhe ideja se mund te mos jesh me pjese imja me tmerron...
Mesova te jetoj me ty brenda meje, me ty jashte s'po di te mesoj....
Ke menduar si do ishin ditet e tua pa pranine time?
Une po!
 

Ledia

❤E❤👩‍👦‍👦❤E❤


Te ndodh te mendosh e ty ,pas atyre zenkave tona se gjithcka mbaron aty?
Se kjo ishte hera e fundit , se nuk do lejosh me tekat, inatet, heshtjet e mia te pakuptimta te te merzisin?
Sa here ke ndjere se po shkojme per dreq?
Se s'do kete me une, s'do kete me ti, s'do kete me ne?
S'do jemi me pjese e perditshmerise sone...
Sa here ke ndjere frike se po me humbet ?
Une?
Disa here e kam ndjere vertet!
Dhe kam imagjinuar diten te nis pa ty, pa mgjes zemer, pa ato cka ne na bejne bashke, pa ty brenda meje dhe kam ndjere shpirtin te me shkeputet nga vetja.
Degjoj zerin e brendshem te therres fort si per te me zgjuar, si per te me ndergjegjesuar...
Sepse shpirti im s'mund te pranoj se ty s'mund te te perkasi.
Edhe ideja se mund te mos jesh me pjese imja me tmerron...
Mesova te jetoj me ty brenda meje, me ty jashte s'po di te mesoj....
Ke menduar si do ishin ditet e tua pa pranine time?
Une po!
Ti me mbyt mu me keto shkrime.me duket sikur ke telepati te me shikosh brenda shpirtit tim 😘😘😘😘😘
 

Monique

Oblivion
Staf në FV.AL
119a2321b0e3120073242ace01825f7b.jpg

Po kthehem me koken pas sot per te fundit here.
Po kthehem te shoh veten apo ate qe isha kur shikimin dhe mendimet e mia i perqendrova tek ti.
Ndoshta ishte deshira, ndoshta ishte dita qe frymen me ndali e me beri te ngaterroj udhen e te te jepesha pa menduar se cdo rruge e ka nje fund, e ky fund do dhimbte.
Ju binda kesaj zemre pa asnje medyshje,sepse kjo jam une.

Por sot e di qe kam gabuar!

Ndoshta ne horizontin tim ti ishe diell e nuk mendova se jo gjithnje koha eshte e tille. Harrova se dielli ngroh me sezone, per ti lene vendin shiut. Dimri brenda meje po vjen i ashper si asnjehere me pare.
Ashtu si nje enderr mikluese qe ne zgjim te le shijen e hidhur e diten te fut ne mendime...i tille po vjen ky dimer.

Nuk dita ti rezistoj rrezeve te tua aq sa nuk po di ti rezistoj as kesaj stuhie plot gjemime. Por nuk po ruhem ,veten te lire kam lene.
Dua te ndjej cdo emocion mbytes dhe pse shpirtin po me marrin,por eshte dhimbje qe nuk vret.
Jam ulur dhe flas me veten pa i renduar , vlen pendesa?
Jo!
I dua edhe gabimet e mia , edhe ty!
Ishe gabimi im me i embel....Sepse brenda ketij gabimi ndjej njerezoren time dhe e dua...zot sa e dua

Nuk kam njohur asnje shpirt te bukur qe nuk ka pranuar se ka gabuar edhe padashje.

Dije se une gaboj per te mesuar te them me fal
Gaboj per te pranuar ate qe jam , per te pranuar ty!
Gaboj sepse vetem kshu do jem ne gjendje te kuptoj sa jeton brenda meje njerezorja!
 
Redaktimi i fundit:

Tema te Ngjashme

Top