• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Let's FIFA 2009

LePuRuShI

Stafi Teknik


Sot po ju sinjalizoj një faqe interneti shumë të veçantë. Bëhet fjalë për Let’s Fifa 2009.

Në këtë faqe ju do të jeni një vëzhgues nga një këndëvështrim tjetër. E gjitha rrjedh pak a shumë kështu.

Kur hyni në lojë keni mundësinë të zgjidhni një midis shumë gjuhëve që ofrohen. Pasi ta keni bërë këtë do të zgjidhni një ndeshje midis 2 që ofrohen.

Ato janë pikërisht:

1. Manchester United - Real Madrid
2. Lyon - Schalke 04

Pasi të keni zgjedhur ndeshjen do të zgjidhni edhe skuadrën për të cilën beni tifozllik.

Më shumë nuk po ju tregoj por po jua lë surprizë mbasi të keni vizituar ju vet atë. Shpresoj t’ju pëlqej.

Marre nga: Let's Fifia 2009 | Romeo Lab
 
Private conversations
Help Users
    Top