• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Libri i preferuar!

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Po librat e daniel stelle ke lexu ndonje?
Kam lexuar nje, me duket "njehere ne jete", ka ndonje te tille?
me i tipe qe i vdiq burri ...vallaj se maj men hic
Ishte periudha kur librat i qarkullonim me njeri tjetrin , dhe nuk di si e lexova deri ne fund

Une pak iluzioniste jam nga natyra, edhe kjo me duhet ..te dalesh duresh fare :p
 
Top