• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Liga, Benzema mungon ndaj Dortmund

cent

Banned

TIRANE – Reali i Madridit do të shkojë me mungesa në ndeshjen ndaj Dortmund. Sulmuesi francez Karim Benzema është i padisponueshëm për ndeshjen e javës së 4-t të Ligës së Kampioneve të Real Madrid ndaj Dortmund, të martën në Santiago Bernabeu, bëri të ditur trajneri José Mourinho, ndërkohë që Raphaël Varane do të jetë titullar.

"Benzema është i padisponueshem. Ai ka probleme muskulare", theksoi portugezi në një konference shtypi. "Ndërkohë, Varane do të jetë titullar", tha ai.

Benzema, që u fut në lojë në minutën e '69 ndaj Saragosse të shtunën në Liga, nuk është stërvitur të hënën paradite.
Të martën ndaj gjermaneve, do të jetë Higuain që do të udhëheqi sulmin.

/d.b
 
Top