• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Liga e Kampioneve 2008/09

fcbesia

Anëtar i Respektuar

I ka ik offsajdit tamam si profesionist, veq goli i parë i Gerardit ma i bukur :D.

Bravo CANA
E rendesishme ka qene qe shenoj Cana,edhepse Cana dihet qe nuk ehste mesfushore ofenziv po defanziv,rendesia e saj shtohet kur dihet se ne ditet e fundit te afatit kalimtar pe r sherbimet e Canes pervec skuadrave si Bayern,Arsenal Everton etj ishte e interesuar edhe Liverpool,dhe kjo mendoj se eshte mire,dhe shpresojme ta shohim Canen ne premierlige vitin e ardhshem.
P.S.Marre realisht Marsej ka lu shume me mire sesa Liverpooli po fati nuk i ndihmoi ne shume raste
 

METi

-=EdoLorEli=-
E rendesishme ka qene qe shenoj Cana,edhepse Cana dihet qe nuk ehste mesfushore ofenziv po defanziv,rendesia e saj shtohet kur dihet se ne ditet e fundit te afatit kalimtar pe r sherbimet e Canes pervec skuadrave si Bayern,Arsenal Everton etj ishte e interesuar edhe Liverpool,dhe kjo mendoj se eshte mire,dhe shpresojme ta shohim Canen ne premierlige vitin e ardhshem.
P.S.Marre realisht Marsej ka lu shume me mire sesa Liverpooli po fati nuk i ndihmoi ne shume raste

Po edhe gjynah kish me qenë me i ik ashtu offsajdit e mos me jep gol:D. E di që e pat lyp Arsenali, ja qitu mundeni me i lexu mendimet e tifozëve të Arsenalit për Lorik Canën.

Lorik Cana - Online Arsenal Forums
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Sot me 17 shtator 2008 luhen edhe ndeshjet e tjera te xhirose se pare ne ligen e Kampioneve.

Grupi E

Manchester United - Villarreal
Celtic - AaB


Grupi F

FC Steaua Bucureşti - Bayern
Lyon - Fiorentina


Grupi G

Porto - Fenerbahçe
Dynamo Kyiv - Arsenal


Grupi H

Juventus - Zenit
Real Madrid - BATE
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Grupi E

Manchester United - Villarreal 0-0
Celtic - AaB 0-0


Grupi F

FC Steaua Bucureşti - Bayern 0-1
Lyon - Fiorentina 2-2


Grupi G

Porto - Fenerbahçe 3-1
Dynamo Kyiv - Arsenal 1-1


Grupi H

Juventus - Zenit 1-0
Real Madrid - BATE 2-0
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
30 shtator(xhiroja e dyte)

Grupi E

Alborg - Manchester United 0-3
Villareal-Celtic1-0


Grupi F

Bayern - Lion 1-1
Fiorentina - Steaua 0-0


Grupi G

Arsenal - Porto 4-0
Fenerbahçe - Dinamo Kyiv 0-0


Grupi H

Zenit - Real Madrid 1-2
BATE - Juventus 2-2
________________________________________________

Ndersa sot takohen çiftet nga grupet e tjera:


Grupi A

CFR Cluj - Chelsea
Bordeaux - Roma


Grupi B

Anorthosis - Panathinaikos
Inter - Bremen


Grupi C


Sporting - Basel
Shakhtar - Barcelona


Grupi D

Liverpool - PSV
Atlético Madrid - Marseille

Foto1:Lorik Cana dhe Eric Gerets(trajneri i Marsejit)
Foto 2:Lorik Cana gjate konferences per shtyp
 
Last edited:

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Grupi A

CFR Cluj - Chelsea 0-0
Bordeaux - Roma 1-3


Grupi B

Anorthosis - Panathinaikos 3-1
Inter - Bremen 1-1


Grupi C


Sporting - Basel 2-0
Shakhtar - Barcelona 1-2


Grupi D

Liverpool - PSV 3-1
Atlético Madrid - Marseille 2-1
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Sot me 21 tetor luhen ndeshjet e xhiros se trete te liges se kampioneve

GRUPI E

Vilarreal - Alborg
Manchester United - Celtic


GRUPI F

Bayern Munchen - Fiorentina
Steaua B. - Lyon


GRUPI G

Fenerbahçe - Arsenal
Porto - Dynamo Kiev


GRUPI H

Zenit - BATE
Juventus - Real Madrid
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
...dhe rezultatet jane keto :

GRUPI E

Vilarreal - Alborg 6-3
Manchester United - Celtic
3-0

GRUPI F

Bayern Munchen - Fiorentina 3-0
Steaua B. - Lyon
3-5

GRUPI G

Fenerbahçe - Arsenal 2-5
Porto - Dynamo Kiev
0-1

GRUPI H

Zenit - BATE 1-1
Juventus - Real Madrid
2-1
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Sonte zhvillohen ndeshjet e mbetura te xhirose se trete,ku per shqiptaret spikatin skuadrat e Anorthosis(Arjan Beqaj) dhe Lorik Cana(Marsej).
Portierii i kombetares shqiptare Arjan Beqaj do perballet me Interin,ne konferencen e djeshme per shtyp te trajnerit te Interit,Hoze Mourinjo,ne pyetjen e gazetareve te shumte ense kishte njohuri per portierin shqiptar qe do jete nje pengese jo dhe e vogel per Interin, Mourinjo tha "“Po jam i informuar për këtë portier, madje me sa di unë, ai nuk ka shkëlqyer vetëm me Portugalinë, por ka bërë një paraqitje të mirë edhe kundër Suedisë, ku përfaqësuesja e tij barazoi gjithashtu 0- 0. ثshtë vërtet një portier i mirë”, ka thënë Murinjo".

Ndersa qe Lorik Cana do ballafaqohet me skuadren e PSV-se.
Shpresojme te paraqiten sa me mire,dy bashkekombasit tane :)


GRUPI A

Bordo - Kluzh
اelsi - Roma


GRUBI B

Inter - Anorthosis
Panathinaikos - Bremen


GRUPI C

Shahtjor - Sporting
Bazel - Barcelona


GRUPI D

Atletiko M. - Liverpul
PSV - Marsejë
 
Last edited:

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Rezultatet jane keto:

GRUPI A

Bordo - Kluzh 1-0
اelsi - Roma
1-0

GRUBI B

Inter - Anorthosis 1-0
Panathinaikos - Bremen
2-2

GRUPI C

Shahtjor - Sporting 0-1
Bazel - Barcelona 0-5


GRUPI D

Atletiko M. - Liverpul 1-1
PSV - Marsejë 2-0


Takimet e ardheshme zhvillohen me 4 dhe 5 nentor 2008.
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Takimet me 4 nentor 2008


Grupi A
As Roma - Chelsea 3-1
CFR Cluj - Bordeaux 1-2

Grupi B
Anorthosis - Inter Milan 3-3
Werder Bremen - Panathinaikos 0-3

Grupi C
Barcelona - Basel 1-1
Sporting Lisbon - Shakhtar Donetsk 1-0

Grupi D
Liverpool - Atletico Madrit 1-1
Marseille - PSV Eindhoven 3-0
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Takimet me 5 nentor 2008


Grupi E
Aalborg BK - Villarreal 2-2
Celtic - Manchester.U 1-1

Grupi F
Fiorentina - Bayern Mynich 1-1
Lyon - Steaua Bucuresti 2-0

Grupi G
Arsenal - Fenerbahce 0-0
Dynamo Kyiv - Fc Porto 1-2

Grupi H
Bate Borisov - Zenit St. Petersburg 0-2
Real Madrid - Juventus 0-2
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Titulli: Liga e Kampioneve 2008/09

Kto ekipe do te perballen ne raundin e pare eliminues te Liges se Kampionve:

Chelsea - Juventus
Villarreal - Panathinaikos
Sporting - Bayern
Atletico Madrid - FC Porto
Lyon - Barcelona
Real Madrid - Liverpool
Arsenal - Roma
Inter - Manchester United
 
Top