• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Liga e Kampioneve 2008/09

angel boy

cun i veshtire
Vendndodhja
tirana
Titulli: Liga e Kampioneve 2008/09

mossssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss


interi me manchesterin mosssssssssssssssssssss
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Vendndodhja
Presheve
Kto si rezerv nqoftse ato linqet e par nuk punojne


Chelsea vs Liverpool
Code:
http://www.rojadirecta.com/justin/sc0tsports

Bayern Munchen vs FC Barcelona
Code:
http://www.justin.tv/valechumbar3/popout
 

AjSi

...
Titulli: Liga e Kampioneve 2008/09

Nuk jam me asnjeren nga ato skuadra por mendoj se te e para fiton liverpool
 
Top