• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Liga e Kampionëve - Grupi A

sabah

Anëtar i Respektuar
Ndeshjet e Luajtura
Bordo 2 - 0 Juventus
Bayern M. 1 - 0 Makabi Haifa



Klasifikimi:

Nr Ekipi N F B H G.S G.P Pike
1 Bordo 5 4 1 0 8 2 13
2 Juventus 5 2 2 1 3 3 8
3 Bayern M. 5 2 1 2 5 4 7
4 Makabi Haifa5 0 0 5 0 7 0



Ndeshjet e Ardhshme
Makabi Haifa - Bordo
Juventus - Bayern M.
 
Top