• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Liga e Kampionëve - Grupi B

sabah

Anëtar i Respektuar
Ndeshjet e Luajtura
Manchester U. 0 - 1 Besiktas
CSKA Moscow 2 - 1 Wolfsburg


Klasifikimi:

Nr Ekipi N. F. B. H. G.S G.P P
1 Manchester U. 5 3 1 1 7 5 10
2 Wolfsburg 5 2 1 2 8 5 7
3 CSKA Moscow 5 2 1 2 8 9 7
4 Besiktas 5 1 1 3 2 6 4Ndeshjet e Ardhshme
Wolfsburg - Manchester U.
Besiktas - Cska Moscow
 
Top