• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Liga e Kampionëve - Grupi C

sabah

Anëtar i Respektuar
Ndeshjet e Luajtura
Milan 1 - 1 O. Marsej
Real Madrid 1 - 0 Zyrih


Klasifikimi:
Liga e Kampionëve - Grupi C
Nr. Ekipi N F B H GS GP Pikë
1 Real Madrid 5 3 1 1 12 6 10
2 Milan 5 2 2 1 7 6 8
3 O. Marsej 5 2 1 2 9 7 7
4 Zyrih 5 1 0 4 4 13 3


Ndeshjet e Ardhshme
O. Marsej - Real Madrid
Zyrih - Milan
 

Benniii

Anëtar i ri
Titulli: Liga e Kampionëve - Grupi C

per grupin C dihet qe REAL MADRIDI do te kualifikohet
 
Top