• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Liga e Kampionëve - Grupi D

sabah

Anëtar i Respektuar
Ndeshjet e Luajtura
Apoel Nikosia 1 - 1 Atl. Madrid
Porto 0 - 1 Chelsea


Klasifikimi:
Nr Ekipi N F B H G.S G.P Pike
1 Chelsea 5 4 1 0 9 2 13
2 Porto 5 3 0 2 5 3 9
3 Atl. Madrid 5 0 3 2 3 9 3
4Apoel Nikosia 5 0 2 3 2 5 2


Ndeshjet e Ardhshme
Chelsea - Apoel Nikosia
Atl. Madrid - Porto
 
Top