• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Liga e Kampionëve - Grupi E

sabah

Anëtar i Respektuar
Ndeshjet e Luajtura
Debrecen 0 - 1 Liverpool
Fiorentina 1 - 0 Lyon

Klasifikimi:

Liga e Kampionëve - Grupi E
Nr. Ekipi N F B H GS GP Pikë
1 Fiorentina 5 4 0 1 12 6 12
2 Lyon 5 3 1 1 8 3 10
3 Liverpool 5 2 1 2 4 5 7
4 Debrecen 5 0 0 5 5 15 0
 
Top