Liri apo vetmi?!

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
Kur askush nuk ju zgjon në mengjes, Dhe kur askush nuk ju pret ne mbremje, dhe nderkohe qe mund te beni çte doni, çfare e quani kete?
Liri apo vetmi?

Pyet Bukowski
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
E gjithe bota ime eshte familja.
Kjo eshte pergjigja ime ne kete rast ndaj Z.B.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ndersa ne sensin filozofik te jetes.
Dhe kur jemi vetem,mengjeseve heret na zgjon dielli,e darkash vone na thote:- naten e mire ,hena.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kur askush nuk ju zgjon në mengjes, Dhe kur askush nuk ju pret ne mbremje, dhe nderkohe qe mund te beni çte doni, çfare e quani kete?
Liri apo vetmi?

Pyet Bukowski
E quaj vetmi por jo te perhershme. Nganjehere robi ka nevoje vet te zgjohet dhe te bie naten pa pas nevoje per dike. Vetmia mund te jete miku yt me i mire shpesh
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Kur askush nuk ju zgjon në mengjes, Dhe kur askush nuk ju pret ne mbremje, dhe nderkohe qe mund te beni çte doni, çfare e quani kete?
Liri apo vetmi?

Pyet Bukowski
Po varet nga gjendja e gjithkujt
Tek dikush liri ne vetmi te plote e te dikush vetmi ne liri te plote…ec e merre vesh tani??
 

Katil

Antarë i Respektuar
Kur askush nuk ju zgjon në mengjes, Dhe kur askush nuk ju pret ne mbremje, dhe nderkohe qe mund te beni çte doni, çfare e quani kete?
Liri apo vetmi?

Pyet Bukowski
Liri e plotë,
vetmi e pjesëshme.
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
E quaj vetmi por jo te perhershme. Nganjehere robi ka nevoje vet te zgjohet dhe te bie naten pa pas nevoje per dike. Vetmia mund te jete miku yt me i mire shpesh
Osé me I keqi,se te kalojnë edhe gjera te bukura neper mend kur je vetem ?
 
Mua me pelqen shoqeria

Qoft dhe 4 ne krevat ?
Tani qe do nderroj krevatin, na zen dhe 6 ?
 

🌞Beb🌞

Here I'm ?,time to shine ?
Më pëlqen vetmia por ligji natyrës është të mos jetosh vetëm ,qishtu që respektoj rregullat ?
 
Top