• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Lista e Ambasadave te huaja ne Shqiperi

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Ambasadat, Misioni Diplomatik në Shqipëri
- ADRESAR -

Ambasada Amerikane
Rr. e Elbasanit, nr 103, Tirane
Tel: 24 72 85, 24 72 89 ; Fax. 23 22 22
Toplinks zum Thema

Ambasada Britanike (Angleze)
Rr.” Skënderbej” nr 12, Tirane
Tel: 23 49 73 ; Fax. 24 76 97
UK in Albania

Ambasada e Arabisë Saudite
Blv. “Dëshmorët e Kombit”, Tirane
Tel: 24 83 06 ; Fax. 22 99 82

Ambasada Austriake
Rr. “Frederik Shiroka” nr 3, Tirane
E-Mail: austemb@adanet.com.al
E-Mail: tirana-ob@bmaa.gv.at
Tel: 23 31 44 ; Fax. 23 31 40

Ambasada Boshnjake
Rr. “Themistokli Gërmenji” nr 5, Tirane
Tel: 23 04 54 , Tel/Fax. 23 48 48

Ambasada Bullgare
Rr. “Skënderbej” nr 12 Tirane
E-Mail: bgemb@icc.al.eu.org
Tel: 23 31 55 ; Fax. 23 22 72

Ambasada اeke
Rr. “Skënderbej” nr 10 Tirane
Tel: 23 21 17

Ambasada Daneze
Rr. “Nikolla Tupe” nr 1 Ap.4 Tirane
E-Mail: ambadane@icc.al.eu.org
Tel:25 74 22 ; Fax. 25 74 20

Ambasada Egjiptiane
Rr. “Skënderbej” nr 43 Tirane
Tel: 23 30 22 ; Fax. 23 22 95

Ambasada Franceze
Rr. “Skënderbej” nr 14, Tirane
E-Mail: ambcrtir@adanet.com.al
Tel: 23 42 50 ; Fax. 23 44 42

Ambasada Gjermane
Rr. “Skënderbej” nr 8, Tirane
Tel: 27 45 05 ; Fax. 23 34 97

Ambasada Greke
Rr.“Frederik Shiroka” nr 3, Tirane
E-Mail: grembtir@albnet.net
Tel: 22 39 59 ; Fax. 23 44 43

Ambasada Hollandeze
Rr. “Asim Zeneli” nr 10, Tirane
E-Mail: tir@minbuza.nl
Tel: 24 08 26 ; Fax. 23 27 23

Ambasada Hungareze
Rr. “Skënderbej” nr 16, Tirane
Tel: 23 32 38

Ambasada Iraniane
Rr. “Skënderbeu” nr 21/1, Tirane
Tel: 22 78 69 ; Fax. 23 04 09

Komuniteti Europian
Rr.“Donika Kastrioti”, Vila nr 42, Tirane
Tel: 23 08 71 ; Fax. 23 07 52

Ambasada Italiane
Rr.”Lekë Dukagjini” , Tirane
E-Mail: segreteria@ambitalia-tirana.com
Tel: 23 40 45 ; Fax. 25 09 21
Ministero degli Affari Esteri

Ambasada Jugosllave
Rr.e Durrësit, nr 192 Tirane
Tel: 23 20 89 ; Fax. 22 30 42

Ambasada Kanadeze
Rr.“Brigade VIII” nr 2, Ap.1 Tirane
E-Mail: canadalb@canada.gov.al
Tel: 25 72 74 ; Fax. 25 72 73

Ambasada Kineze
Rr.”Skënderbej” nr 57 Tirane
E-Mail: cnem@adanet.com.al
Tel: 22 83 03 ; Fax. 23 31 59

Ambasada Kroate
Rr.“Naim Frashëri” nr 12 Tirane
E-Mail: cro@interalb.net
Tel: 22 83 90 ; Fax. 23 05 78

Ambasada Libiane
Rr. “4 shkurti”, nr 48 Tirane
Tel: 22 81 01 ; Fax. 23 20 98

Ambasada e Maltës
c/o Rogner Europapark Hotel Tirane
Tel./Fax. 22 36 36

Ambasada (e IRJ të) Maqedonisë
Rr. “Lek Dukagjini” Vila nr 2, Tirane
E-Mail: macambas@albnet.net
Tel: 23 30 36 ; Fax. 23 25 14

Ambasada Norvegjeze
Rr. "deshmoret e 4 shkurtit", Pall. 5, Tirane
E-Mail: emb.tirana@mfa.no
Tel: 256923, 221666 / 141; Fax. 22 15 07
http://www.tirana.mfa.no

Ambasada Polake
Rr. e Durrësit, nr 123, Tirane
Tel: 23 41 90 ; Fax. 23 33 64

Ambasada Rumune
Rr. “Themistokli Gërmenji” nr 1, Tirane
Tel: 25 60 71 ; Fax. 25 60 72

Ambasada Ruse
Rr. “Asim Zeneli” nr 5, Tirane
E-Mail: rusemb@icc.al.eu.org
Tel: 25 60 40 / 25 60 44 ; Fax. 25 60 46

Ambasada Suedeze
Rr. "Qamil Guranjaku", Tirane
Tel: 34 75 24

Ambasada Turke
Rr.e Kavajës nr 31, Tirane
E-Mail: turkemb@adanet.com.al
Tel: 23 33 99 ; Fax. 23 27 19

Ambasada e Vatikanit

Rr. e Durresit nr 13, Tirane
Tel:23 35 16 ; Fax. 23 20 01

Ambasada Zviceriane
Rr.e Elbasanit nr 81, Tirane
E-Mail: swissamb@adanet.com.al
Tel: 23 48 90 ; Fax. 23 48 89
 
Private conversations
Help Users
    Top