• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Loje me art...nje piktor-nje pikture!

jana80

Super Moderator
Me kete teme qe shpresoj te ju pelqeje do zbavitemi dhe do njihemi me piktor te ndryshem shqiptare apo te huaj, klasik apo modern..
ideja eshte qe cdo postues te vendos nje emer piktori dhe postuesi i meposhtem te
sjelle nje pikture te atij piktori.
mendoj qe do na shtoje njohurite do na prezantohen piktura te ndryshme qe nuk njihnim.


monet

quadri-più-famosi-di-monet-donna-con-il-parasole.jpg

per pasardhesin


Francisco Goya.....
 
Last edited by a moderator:

Poshnjari

Antar Aktiv
Me kete teme qe shpresoj te ju pelqeje do zbavitemi dhe do njihemi me piktor te ndryshem shqiptare apo te huaj, klasik apo modern..
ideja eshte qe cdo postues te vendos nje emer piktori dhe postuesi i meposhtem te
sjelle nje pikture te atij piktori.
mendoj qe do na shtoje njohurite do na prezantohen piktura te ndryshme qe nuk njihnim.


monet

Shiko fotografinë 33344

per pasardhesin


Francisco Goya.....

nuk shfaqet imazhi
 
Private conversations
Help Users
    Top