• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Loje me shkronjen e fundit te fjales

Status
E mbyllur për postime të tjera.

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

TiraN..............
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

NdotjE........
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

edmond......
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

DerdimeN.......
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

Ninxha.......
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

ArrA......
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

Amerikan.......
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

Narkozث.....
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Loje me dy shkronjat e fundit

Iktus . . . .. ..
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

KotelE......
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

ErëmirA........
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

ArgetiM......
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

MosbesiM..................
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

MentaliteT......
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Loje me dy shkronjat e fundit

Si ta mar une kete fjalen lart, dmth Totem apo totëm , lol

preferoj te paren :D

... Emrat....
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

Parashikimi
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

Imitimi.................
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Loje me shkronjen e fundit te fjales

LotueS.....
 

TrueLovE

You Have My Heart
Titulli: Loje me dy shkronjat e fundit

SantandeR.........
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Titulli: Loje me dy shkronjat e fundit

ERresiRE...................
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top