• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Luftoni burra sikur te jete Helena e Trojes!!!!

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Lufte moderne neper virtualitet duke mundu me tfitu zemren ty se te jete per lufte tamam te vrasim ty e bijme rehat hahahhaha
Hahahahaha ma dashkeni te miren.
Tani nxirrni shpatat dhe oburra, kush e ka me te mprehte! :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Jo lene mos hajde se atehere ke qene me mustaqe hahahahaha
Edhe tani me mustaqe jom, thjesht vetem per sonte i kam i heq. :p
A me pranon ti Mogli mua keshtu si jam, me mustaqe dhe pa mustaqe, ne te mire e ne te keq?
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Drejt me thene pertova me e lexu se cila a ideja per kete teme por kam me thon di fjal.... :p

Kujt po i piip per Helenen e Trojes se ka dal mode kena keto Helenat latinka etj etj qe nuk po na len me fut nai lek n'shpi. kunder ketyne duhet me luftu gjer ne piken e funint te lere se nuk du me e thon qi mos bofshin hajer jarebi. :p :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
A po i biejme dushmanit o burra?! Po ta nxeme pergjumshem e po ta masakrojme :p
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Nuk mbaroj historia ?
 
Top