• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Luleshtrydhja ne form te cuditshme

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Londër, 10 korrik - Një shtëpiake nga krahina Kent në Britani të Madhe u befasua shumë kur në kopshtin e saj gjeti një dredhëz me një formë të jo rëndomtë.

“Kur e pashë, mendova o perëndi çfarë është kjo, por më pas u qetësove dhe e fotografova, për tua treguar miqve të mi. Ne nuk jemi ndalur së qeshuri. ثshtë qesharake se si mund të rritet një dredhëz e kësaj forme”, ka thënë ajo, transmeton Panorama.
 
Last edited by a moderator:

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Luleshtrydhja ne form te cuditshme

Forme interesante :eek:le:
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Luleshtrydhja ne form te cuditshme

Duhen konsultuar specialistet e deshifrimit shenjave , se patjeter zoti na ka derguar nje mesazh te rendesishem .
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Luleshtrydhja ne form te cuditshme

Befasohem se si kjo shtepiakja nuk e ka konservuar akoma :yep: apo ka frike se i humbe forma :p
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Luleshtrydhja ne form te cuditshme

O kitrra , na jep nje shpjegim mo , se je njefare specialisti shenjash ti .
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Luleshtrydhja ne form te cuditshme

O kitrra , na jep nje shpjegim mo , se je njefare specialisti shenjash ti .
me sa marr vesh nga ngjyrat une :funny::funny:kjo shtepiakja paska qene e virgjer :paqe::funny:
 
Titulli: Luleshtrydhja ne form te cuditshme

Une kam dyshimet e mia,mos i ka vaditur lakuriq kjo? edhe luleshtrydhja ne fjale,eshte deformu?
 
Top