• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Lulja e shkretëtirës

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
lulja_906801.jpg

Siç shkruan ‘National Geographic’, lulja e shkretëtirës eshte “Socotra” e izoluar 220 milje nga toka e Jemenit.

ثshtë truall i përshtatshëm për një varg bimësh dhe kafshësh, që janë përshtatur në mënyrë unike me nxehtësinë dhe vrazhdësinë e shkëmbinjve të rrëpirë nga era në këtë ishull./Express

socotra-vegetation1.jpg

a428_socotra.jpg
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Lulja e shkretëtirës

shum bukur sidomos ato si pem duken si ombrell
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Lulja e shkretëtirës

Lule t'bukura & interesante:)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Lulja e shkretëtirës

Nuk e di nqs i keni parasysh, lulet e kaktuseve ( qe po ashtu rriten ne kondita shkretetire nqs eshte nevoja) kane lule shume te vecanta.

Cactus-Flower05.jpg

Cactus-Flower12.jpg
cactus+flowers+photos.+%u002525281%2529.jpg


med_CactusFlower.jpg

cactus2a01.jpg
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Lulja e shkretëtirës

Ajo lulja e pare eshte fantastike, dergoma nje o Zi. :D
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Sec kane dhe nje kuptim letrar,jetesore keto emertimet; Lulet e shkretetires!!
Jeta lulezon ne te gjitha rrethanat e saj,te veshtira apo te lehta qofshin ato.
 
Top