• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ma hiqni mar ca jeni tu ba :@

CannibaL

The Wisher .
* Connect retry #26 67.43.228.230 (6667)
-
Local host: server (62.162.16.76)
-
-irc.Albnetwork.net- *** Looking up your hostname...
-
-irc.Albnetwork.net- *** Couldn't resolve your hostname; using your IP address instead
-
-irc.Albnetwork.net- *** You are banned from Albnetwork.net :):Zzap!Agenda@94.100.51.10 Rilidhuni Ne Chat Nga Kjo Adrese http://www.albnetwork.com/chat.php ose mail kline@albnetwork.net)
-
Closing Link: Agenda^Script^[94.100.51.10] (User has been banned from Albnetwork.net :):Zzap!Agenda@94.100.51.10 Rilidhuni Ne Chat Nga Kjo Adrese http://www.albnetwork.com/chat.php ose mail kline@albnetwork.net))Ca a kjo pune me ju aman mer zot :mad:
 

CannibaL

The Wisher .
Titulli: Ma hiqni mar ca jeni tu ba :mad:

* Disconnected
-
* Connect retry #2 74.208.226.146 (6667)
-
Local host: server (62.162.16.76)
-
-Eklipsi.Albnetwork.net- *** Looking up your hostname...
-
-Eklipsi.Albnetwork.net- *** Couldn't resolve your hostname; using your IP address instead
-
-Eklipsi.Albnetwork.net- *** You are banned from Albnetwork.net :):Agenda^Script^!Agenda@94.100.51.10 Rilidhuni Ne Chat Nga Kjo Adrese http://www.albnetwork.com/chat.php ose mail kline@albnetwork.net)
-
Closing Link: Agenda^Script^[94.100.51.10] (User has been banned from Albnetwork.net :):Agenda^Script^!Agenda@94.100.51.10 Rilidhuni Ne Chat Nga Kjo Adrese http://www.albnetwork.com/chat.php ose mail kline@albnetwork.net))
-
* Disconnected
-
* Cancelled connect
 

CannibaL

The Wisher .
Titulli: Ma hiqni mar ca jeni tu ba :mad:

he ma ndrrova edhe ip , Njeri thot tu heq , ndrroj ip , kur futem gjej namin :mad: na knaqt me ato Accesse që mbani :mad::mad:
 
Top