• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Macja: Ua sa qejf nga përkëdheljet e lopës!

ReNdEx

Interist Forever

Një mace dhe një lopë në një fermë në Izrael bëhen shokë të ngushtë. Në këto foto shohim se si lopa përkëdhel macen, së cilët po i shijonte shumë dhe nuk kishte ndërmend të largohej prej andej. Por fatkeqësisht midis tyre ishte një gardh që i ndante. (er.cuBalkanWeb)

 

MasteR

I'm offline
Pe: Macja: Ua sa qejf nga përkëdheljet e lopës!

Hahahaha sa e forte :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Macja: Ua sa qejf nga përkëdheljet e lopës!

haha mace mos mirnjohse shiko si ja kan nxer gjuhen
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Macja: Ua sa qejf nga përkëdheljet e lopës!

So cute...maca :)...eee gjuhen e ka nxjerr eshte ne mode :)P) Lol..
 
Top