• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Magjia e zeze dhe ndikimi i saj

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Magjia e zeze dhe ndikimi i saj

Kur thua trupat e te vdekurve i referohesh atyre si tip fashash që i mbyllin gojen...mos i gabofsha...me te degjuar i kam e une por di që ato jane teper te rrezikshme .
Aman se kjo tema ma shpif lol
Dhe te jep ngjethje edhe kur e mendon imagjino ti hysh detajeve

E moret ne qafe hajdutin me kte nenforum lol
S'flas dot pasi s'di detaje, Por ndoshta them dicka që mund ta fusin a ne goje te vdekurit apo ne trupin(brenda qefinit dmth) pasi keshtu ai e merr magjine me vete ne varr. Po hamendesoj. S'kam detaje por mund te kerkoj info me shume ne fakt e po pata kohe i sjell.
Nuk kemi pse friksohemi nga magjia apo xhindet. S'e di a ke pare ndonjeher njerez te pushtuar nga xhindet, ama ne vidio une kam pare, ndersa burri im ka pare shume live, e perseris LIVE! Madje njeri ju sul mikut tij per ta goditur apo vrare dhe ai(që e njeh si duhet veprohet) vetem e prek ne fyt dhe fillon te lexoj suret e caktuara. Personi i infektuar bie ne toke direkte. Pasi Kurani per Xhindet dhe djajt është si zjarr që i djeg, demton. Tani per dike që s'beson mund te duken dhe perralla, por ka me mijera njerez që i kane perjetuar live keto gjera!

Tezja ime s'ka pas besuar madje na tallte mua e mamin dikur. Derisa para disa vitesh u semur keq. Kur e pa që s'i beri derman askush erdhi e na tregoi çfarë kishte.
Si perfundim po kishte magji dhe shyqyr tani është sheruar u be kohe. Ah c'i besoi egzistences te magjise pastaj! Haha.
një mike tjeter, po ashtu. E kishte ngrene me ushqimin. PErvec që ksihte shqetesime, dhimbje koke, te fikt, te vjella i shfaqeshin dhe naten per ta frikesuar pasi filloi te bente kuren kuranore. Tani është sheruar komplet shyqyr.
nejse ka sh sh raste lloj lloj. :(
 

Aki

misfit
Titulli: Magjia e zeze dhe ndikimi i saj

Tere ky tekst mbi magjine e zeze e askund s'është permendur Necronomicon?
Tragjedi, no true beliebers.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Magjia e zeze dhe ndikimi i saj

Te iu tregoj histori :
Ishte një here një plak ne një fshat te larget jetonte mes pyllit i vetmuar
Ai nuk punonte.
Dhe asnje se kuptonte se si mbijetonte , shume deshmonin se i kishin pare dhembet shume te gjate te mprehte dhe plot gjak
diten e neserme keta deshmitare ishin gjetur te varur tek oborri i shtepise se tyre prane mullarit.

Nese si beni copy paste ketij sms dhe tia dergoni 10 personave ne pm i njejti fat do iu gjeje dhe juve që e lexoni.
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Magjia e zeze dhe ndikimi i saj

Ne jeten reale shquhem per karaketerin e forte. Kam ndihmuar ne te aferm ne larjen e trupit e te ndjerit. Uji me te cilin është pastruar i ndjeri, mblidhet dhe hidhet nga një njeri i mire dhe i besuar, per mos tu perdorur per magji. Pasi një magji e tille është shume forte, po ashtu dhe shume e veshtire per tu thyer.

hajduti
 

Guest20

Larguar✌👋
Titulli: Magjia e zeze dhe ndikimi i saj

Te iu tregoj histori :
Ishte një here një plak ne një fshat te larget jetonte mes pyllit i vetmuar
Ai nuk punonte.
Dhe asnje se kuptonte se si mbijetonte , shume deshmonin se i kishin pare dhembet shume te gjate te mprehte dhe plot gjak
diten e neserme keta deshmitare ishin gjetur te varur tek oborri i shtepise se tyre prane mullarit.

Nese si beni copy paste ketij sms dhe tia dergoni 10 personave ne pm i njejti fat do iu gjeje dhe juve që e lexoni.
lol lol........
 

sensuu

sweet
Titulli: Magjia e zeze dhe ndikimi i saj

Ka edhe njerez shpirtkeq...qofte edhe duke e pas shpirtin e zi bejne magji,pa perdor asgje :(
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Magjia e zeze dhe ndikimi i saj

Perfundimisht une tek kjo tema nuk futem me....sidomos pas historise se nickut që me riktheu pas ne kohe kur shkruanim 20 here një histori dhe e shperndanim.
Na iknin e pushimet duke shkruar.....
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Magjia e zeze dhe ndikimi i saj

Mon,
Mos me thuaj që i ke pas besu ato letrat. Na i futnin poshte deres dikur lol
jo shyqyr prinderit e mi s'besonin ama gjyshja e bente.
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Magjia e zeze dhe ndikimi i saj

Po kalama isha o sol...te terave i besoja edhe babagjyshit :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Magjia e zeze dhe ndikimi i saj

Ne jeten reale shquhem per karaketerin e forte. Kam ndihmuar ne te aferm ne larjen e trupit e te ndjerit. Uji me te cilin është pastruar i ndjeri, mblidhet dhe hidhet nga një njeri i mire dhe i besuar, per mos tu perdorur per magji. Pasi një magji e tille është shume forte, po ashtu dhe shume e veshtire per tu thyer.

hajduti
ou? Dinke me lare xhenaze ti mo? :p
Dhe une kam asistuar dikur. Ne fakt kam lare gjyshen time me kusheriren. Dhe mkujtohet që me tha mblidhi rrobet mos i ler sa ktej andej.
Nejse! Se nga magjia do dalim te bestytnit e adetet e larhes :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Magjia e zeze dhe ndikimi i saj

Po, po dhe mua njeher mu lidh e pastaj, pas nja dy oresh mu zgjidh :sho:
 
Titulli: Magjia e zeze dhe ndikimi i saj

lol lol lol

Sa per magjite...bah nuk e di cte besoj,ne fakt sme ka interesuar kurr edhe pse kshu ndodhira te frikshme kam degjuar mjaft.Rasti i fundit tani heret me një te njohur i cili per dy vjet kishte shqetesime ne trup,kembe te enjtura,te mavijosura që une dyshoja se ka "thrombosi" dhe akoma dyshoj ne fakt,edhe mjeku te njejten gje i tha e i dha një kure ta ndiqte nga e cila sipas personit nuk pati asnje permiresim...kshu si perfundim po dyshonte per magji dhe u keshillua/kendua nga një prift i vjeter dhe që atehere ka rene ne qetesi dhe kuren e ka nderprere....!

Hmmm......................... :hmm:
 

Passion

Banned
Dikur një shok porositi një liber ne mynyre ilegale gati 300 faqe ,por libri ish ne suedisht.

Simbolika e tregues per energji te zeza sikurse i quante (apo magjite).

Zotnia ne fjale 70 % te trupit te tij tatto kish ato simbolika që i pash ne liber.
Libri nuk gjendet ne treg,e si cmim 380 euro.

Un e kisha frike. :(
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
E bardhe apo e zeze, ekziston. Njerezit kane frike edhe ta pranojne vetem me te ndegjuar e me te pare video dhe megjithate e mohojne. Ruana Zot fundi fundit se ska tmire asgje nga magjia
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Un skam probleme me djallin
Kurr se kam patur frik.
Njerezve po, i friksohem goxha.
Me kan praktikuar magji te zez,
dhe kam praktikuar magji te zez goxha vite me pare.
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Ci ke keto moj korbe
Hyra te lexoja e te lodhja syte ,mos me vinte serish gjumi
Jalla me hyri tartakuti lol....
Pse mi hahahaha
Un hyra se isha kurjoze sa kisha treguar vite me pare
Por paskam qen frikacake ahahaha me urrenin mjaftueshem ketu brenda per mendimet e mia pro gender.
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Aha po iki me mire te shoh tavanin e te numeroj delet
Se ti paske plan me me lujt menc sonte lol
Nuk ofendohem
Jam mesuar tme thon që mkan frik ahahhaaha
The story of my life 😁😘

Don te ta dergoj një kafe ?
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Magjia e pare që është perdor thuhet që ka qene ndarja e burrit prej gruas . Njeherit kjo është magjia me e fort .
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Mj sjellni ketej t'i pshurri se thone nga shurra e plakut shuhen :p ;)
 
Top