• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Magjia, syri i keq dhe sherimi i tyre!

MaYaDa

Don’t touch!
Do me pelqente te isha sikur edhe vetem një here te vetme objekt i ndonje magjie.
Sa me shume une mundohem te mesoj mbi magjine dhe shpirtrat e keqinj aq shume me injorojne ata.
Kam qene ne varreza naten per një bast, kam shkelur ku me kane thene, i kam dhene një plake ne një fshat te dr fije floku nga te miat(per bast gjithmone) dhe asgje....
Sinqerisht do doja te sprovoja veten me keta xhindet, magjite, te shkelmet e te shtypmet, por se di pse nuk me zgjedhin mua.
Kam filluar te mendoj qe sigurisht une duhet dhe mund te jem njeri prej tyre meqe me mbajne larg vetes 😂
Kam pare disa raste qe i ka pushtuar djalli
Qe benin veprime te pakontrollura dhe nuk mbanin mend asgje
Qe kur kendoje disa ajete kuranore shendrrohej ne tjeter njeri villte qante bertiste
Esht e papershkrueshme per një njeri normal
Lutemi qe te jemi te mbrojtur ndaj dukurive te tilla e jo te pushtohesh prej tyre !
Zot na ruaj
 
Une nuk ve ne dyshim eksperiencat e askujt, te jemi te qarte per kete.
Thjeshte do me pelqente te sprovoja veten ne raste te tilla.
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
A dine si është puna ketu ne boten qe ekziston ka edhe bote tjeter qe nuk mund te perceptohet me sy nga ana e njeriut . Dhe një besimtar është i percjellur vazhdimisht nga engjujt nese është besimtar i devotshem shume i devotshem se harron Zotin kurre , dhe nga ana tjeter njer3zit qe nuk e permendin kurr Zotin , athere keto krijesa te cilat kane fuqi qe nuk mirret me mend dhe qe nuk i besoni ju , athere ato ju shoqerojne ne cdo moment !
Fuqia e Iblisit me shume se kurre ka zend vend ne mesin e njerezve dhe ai ju falenderon per kete !!
😱
 
Une nuk ve ne dyshim eksperiencat e askujt, te jemi te qarte per kete.
Thjeshte do me pelqente te sprovoja veten ne raste te tilla.
Plako une kam qen skeptik dhe shumica e din
por te siguroj qe ka njeres qe verte te lejn me goj hap .... nevrastin tim me kan ber dhurat një parashikim. nga një njeri qe mka ardh kastile aty ku ponoja dhe me ka tregu ca do me ndodhte fiks mbas dy vjetesh
dhe me tha si te veproja mbasi do me ndodhte ajo "gje"
Sot jam gjall vetem nga ai njeri
imagjino nuk e gjej dot as me e falenderu
 
A dine si është puna ketu ne boten qe ekziston ka edhe bote tjeter qe nuk mund te perceptohet me sy nga ana e njeriut . Dhe një besimtar është i percjellur vazhdimisht nga engjujt nese është besimtar i devotshem shume i devotshem se harron Zotin kurre , dhe nga ana tjeter njer3zit qe nuk e permendin kurr Zotin , athere keto krijesa te cilat kane fuqi qe nuk mirret me mend dhe qe nuk i besoni ju , athere ato ju shoqerojne ne cdo moment !
Fuqia e Iblisit me shume se kurre ka zend vend ne mesin e njerezve dhe ai ju falenderon per kete !!
😱
Po praaaaaaaaa moooooo ate po them edhe une.
Ti qe ndjek Zotin nga pas dhe je i devotshem i njeh dhe i ke frike keto krijesa dhe je i mbrojtur nga engjejt por frike e ke xhindet ama, kurse une qe sipas teje nuk ndjek Zotin dhe s'kam engjej nuk i has dhe nuk i kam frike.....
Apo nuk the keshtu me lart ti???
Prit ta lexoj edhe një here se u beme lemsh u beme..


PS-Ah pikaaaaaaa qe s'me bie muaaaaaaaaa 😂
O C3ni
Te betohem qe du fort , me beso😀
 

Xhelozi

😎😎😎
Sa e sa kan qe bejn
Kam pare disa raste qe i ka pushtuar djalli
Qe benin veprime te pakontrollura dhe nuk mbanin mend asgje
Qe kur kendoje disa ajete kuranore shendrrohej ne tjeter njeri villte qante bertiste
Esht e papershkrueshme per një njeri normal
Lutemi qe te jemi te mbrojtur ndaj dukurive te tilla e jo te pushtohesh prej tyre !
Zot na ruaj
Ka fakte plot nga kto gjera . Mund ti shikosh dhe n youtube se si sillen kur u kendon kuran
 
Po praaaaaaaaa moooooo ate po them edhe une.
Ti qe ndjek Zotin nga pas dhe je i devotshem i njeh dhe i ke frike keto krijesa dhe je i mbrojtur nga engjejt por frike e ke xhindet ama, kurse une qe sipas teje nuk ndjek Zotin dhe s'kam engjej nuk i has dhe nuk i kam frike.....
Apo nuk the keshtu me lart ti???
Prit ta lexoj edhe një here se u beme lemsh u beme..


PS-Ah pikaaaaaaa qe s'me bie muaaaaaaaaa 😂
O C3ni
Te betohem qe du fort , me beso😀
Ca lidhje ka zoti ktu? kush tha qe un jam besimtar?
 
Plako une kam qen skeptik dhe shumica e din
por te siguroj qe ka njeres qe verte te lejn me goj hap .... nevrastin tim me kan ber dhurat një parashikim. nga një njeri qe mka ardh kastile aty ku ponoja dhe me ka tregu ca do me ndodhte fiks mbas dy vjetesh
dhe me tha si te veproja mbasi do me ndodhte ajo "gje"
Sot jam gjall vetem nga ai njeri
imagjino nuk e gjej dot as me e falenderu
E thashë. NUK ve ne dyshim eksperiencat e askujt.
është mese normale qe ka dukuri dhe ndodhi ne jeten tone te cilat nuk kane shpjegim llogjik.
Boten e paranormales, telepatise etj e njoh edhe une.
Thjeshte per zgjerim njohurie do doja te takoja ndonje xhind a te isha subjekt magjie.Kaq.
 

MaYaDa

Don’t touch!
Plako une kam qen skeptik dhe shumica e din
por te siguroj qe ka njeres qe verte te lejn me goj hap .... nevrastin tim me kan ber dhurat një parashikim. nga një njeri qe mka ardh kastile aty ku ponoja dhe me ka tregu ca do me ndodhte fiks mbas dy vjetesh
dhe me tha si te veproja mbasi do me ndodhte ajo "gje"
Sot jam gjall vetem nga ai njeri
imagjino nuk e gjej dot as me e falenderu
Jam kurioze me dit dicka me shume rreth kesaj nese se ke bezdi qofte publik apo prv
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Po praaaaaaaaa moooooo ate po them edhe une.
Ti qe ndjek Zotin nga pas dhe je i devotshem i njeh dhe i ke frike keto krijesa dhe je i mbrojtur nga engjejt por frike e ke xhindet ama, kurse une qe sipas teje nuk ndjek Zotin dhe s'kam engjej nuk i has dhe nuk i kam frike.....
Apo nuk the keshtu me lart ti???
Prit ta lexoj edhe një here se u beme lemsh u beme..


PS-Ah pikaaaaaaa qe s'me bie muaaaaaaaaa 😂
O C3ni
Te betohem qe du fort , me beso😀
😈😈😈🤣🤣🤣💘❤❤
 
E thashë. NUK ve ne dyshim eksperiencat e askujt.
është mese normale qe ka dukuri dhe ndodhi ne jeten tone te cilat nuk kane shpjegim llogjik.
Boten e paranormales, telepatise etj e njoh edhe une.
Thjeshte per zgjerim njohurie do doja te takoja ndonje xhind a te isha subjekt magjie.Kaq.
Keshtu si flet ti kam pas fol une para se te me ndodhte ajo qe me ndodhi ! dhe qe nuk ishte magji!
thjesht po ndaj ketu diçka nga jeta ime
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
E thashë. NUK ve ne dyshim eksperiencat e askujt.
është mese normale qe ka dukuri dhe ndodhi ne jeten tone te cilat nuk kane shpjegim llogjik.
Boten e paranormales, telepatise etj e njoh edhe une.
Thjeshte per zgjerim njohurie do doja te takoja ndonje xhind a te isha subjekt magjie.Kaq.
Si mendon ti takosh ata ? 🤣
 
Top