• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Magjia, syri i keq dhe sherimi i tyre!

Si mendon ti takosh ata ? 🤣
Ceni ca ka me qesh ktu? ti që i thu vetes musliman e kupton sa rend je?
Jam kurioze me dit dicka me shume rreth kesaj nese se ke bezdi qofte publik apo prv
Sic e shikon nuk mendoj se me keta njeres mund te zhvillohet një bisede serjoze
apo tregimi i një historie nga jeta jone personale
sepse ironia fillon që nga ata që mbahen gjoja fetar.
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Ceni ca ka me qesh ktu? ti që i thu vetes musliman e kupton sa rend je?

Sic e shikon nuk mendoj se me keta njeres mund te zhvillohet një bisede serjoze
apo tregimi i një historie nga jeta jone personale
sepse ironia fillon që nga ata që mbahen gjoja fetar.
E kam komentuar ate djalin jo ty 😉
C3ni është ok ka respekt per ty 😉😉
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Une kam qene muezin ne njeren nga xhamite e Prishtines, 4 vite te plota. Pergjate asaj periudhe, kam pare njerez "Trima" me shumice, që vinin zhagas ne xhami per t'kerkuar mjekim nga magjia. Ndaj keshilloj cdonjerin që deshiron t'beje humor, që te mos mundohet te shitet humorist dhe trim para gjerave per t'cilat s'ka njohuri as b** per t'u perballur, sepse me jete nuk behet hajgare.
 

Vajza

chupachups 🍭
Staf në FV.AL
Njs , keto gjera nuk është mire te permenden as muhabet te besh , ato jan gjera padukshme dhe Zoti e ka ber te pamunduren per ne që ti shohim .. ndaj un mendoj se kur i permend është një lloje thirje i trazon.. me mire te shohim punen ton dhe ato te veten :D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
E shoh që tenton t'dukesh qesharak Levo por humori yt është ZHGL category :D good luck
 

Vajza

chupachups 🍭
Staf në FV.AL
Kurse une i bej thirrje xhindeve që kane ndermend te ngacmojne anetaret e fv te kalojne me pare nga une.
Pranoj te sakrifikohem per te gjithe ju miqte e mi virtuale.
Mos u bo injorant me fal per shprehjen :) , por nqs ke aq deshir pa merak sonte aty i ke :p
 
Kurse une i bej thirrje xhindeve që kane ndermend te ngacmojne anetaret e fv te kalojne me pare nga une.
Pranoj te sakrifikohem per te gjithe ju miqte e mi virtuale.
Me ke po tall lesht ti ktu?
 
Me asnjeri, e aq me pak me ty.
Dhe kujdes tonin e shkrimit!


Kjo teme flet qart Magjia, syri i keq dhe sherimi i tyre!

Ne qoftese ske per te then diçka
atehere hesht, dhe degjo ata që desh kan vdekur ok?
mendoja se ishe çun i respektushem dhe jo kalama!

te tallesh ne kete menyre te vi turp!
 


Kjo teme flet qart Magjia, syri i keq dhe sherimi i tyre!

Ne qoftese ske per te then diçka
atehere hesht, dhe degjo ata që desh kan vdekur ok?
mendoja se ishe çun i respektushem dhe jo kalama!

te tallesh ne kete menyre te vi turp!
Tani ti ne dac beso ne dac jo une kam shprehur një deshire ne kete teme.
Nuk kam share njeri, as ofenduar, as tallur, kam shprehur një deshire per veten time.
Ty pikerisht te thashë që nuk ve ne dyshim eksperiencat e askujt e aq me pak te tuat.
Lexo postimet.
Turp nuk me vjen sepse s'kam arsye te me vije.
Tani ti dhe te tjereve që s'ju pelqen lexoni mire- Une perpara se te flas per temen dua te kem një ekeperience te tille e pastaj te mundem te flas.
Kete kam shprehur tere kohes.
E perseris, nuk kam share e ofenduar askend, e shumta e shumta i kam uruar një te keqe vetes time.
Jeni ju që duhet te keni turp që nuk respektoni deshiren time.
Kush jeni ju që nuk merrni parasysh një deshire që une shpreh per veten????
Theksoj, per veten, jo per ju, jo per te tjeret por per veten.
 
Tani ti ne dac beso ne dac jo une kam shprehur një deshire ne kete teme.
Nuk kam share njeri, as ofenduar, as tallur, kam shprehur një deshire per veten time.
Ty pikerisht te thashë që nuk ve ne dyshim eksperiencat e askujt e aq me pak te tuat.
Lexo postimet.
Turp nuk me vjen sepse s'kam arsye te me vije.
Tani ti dhe te tjereve që s'ju pelqen lexoni mire- Une perpara se te flas per temen dua te kem një ekeperience te tille e pastaj te mundem te flas.
Kete kam shprehur tere kohes.
E perseris, nuk kam share e ofenduar askend, e shumta e shumta i kam uruar një te keqe vetes time.
Jeni ju që duhet te keni turp që nuk respektoni deshiren time.
Kush jeni ju që nuk merrni parasysh një deshire që une shpreh per veten????
Theksoj, per veten, jo per ju, jo per te tjeret por per veten.
Hap një teme ku te shprehesh deshirat e tua nuk ta ndalon njeri por me sa duket ti me fjale e tua nuk po e respekton kete teme
lexon me ndonje vend ti ketu ''shprehje deshirash''?
Magjia, syri i keq dhe sherimi i tyre!
e kupton se per ca flet kjo teme?
e kupton ca idjotsirash po shkruan? po thua dua te kem një eksperienc, ok shko beje pastaj hajde komento ketu!
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Tani ti ne dac beso ne dac jo une kam shprehur një deshire ne kete teme.
Nuk kam share njeri, as ofenduar, as tallur, kam shprehur një deshire per veten time.
Ty pikerisht te thashë që nuk ve ne dyshim eksperiencat e askujt e aq me pak te tuat.
Lexo postimet.
Turp nuk me vjen sepse s'kam arsye te me vije.
Tani ti dhe te tjereve që s'ju pelqen lexoni mire- Une perpara se te flas per temen dua te kem një ekeperience te tille e pastaj te mundem te flas.
Kete kam shprehur tere kohes.
E perseris, nuk kam share e ofenduar askend, e shumta e shumta i kam uruar një te keqe vetes time.
Jeni ju që duhet te keni turp që nuk respektoni deshiren time.
Kush jeni ju që nuk merrni parasysh një deshire që une shpreh per veten????
Theksoj, per veten, jo per ju, jo per te tjeret por per veten.
bashkohem me deshiren tende vllai
Gjoksin para dhe sakrifikohemi per antaret e birose lol lol
 
Hap një teme ku te shprehesh deshirat e tua nuk ta ndalon njeri por me sa duket ti me fjale e tua nuk po e respekton kete teme
lexon me ndonje vend ti ketu ''shprehje deshirash''?
Magjia, syri i keq dhe sherimi i tyre! e kupton se per ca flet kjo teme?
e kupton ca idjotsirash po shkruan? po thua dua te kem një eksperienc, ok shko beje pastaj hajde komento ketu!
Kujdes fjalorin po te them prape!!!

Se çfarë i uroj une vetes nuk te pyes ty fare, po fare ama, hidhu perpjete e perposhte sa te duash.

Une ne fv bej cte dua une per sa kohe respektoj rregulloren dhe nuk shaj e ofendoj njeri.
Ti kete se thua dot per veten tende duke pare c'ke shkruar me lart.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Tani ne ketu themi ,mbrona zote nga shejtani i mallkum..Ti e kerkon me deshir..(un uroj prap edhe ty mos tet vi)Ama hy ne internet kerko ndonje video e shiko gjendjen e atyre që jan shkatrruar nga magjia..është shume e rend kur nuk e ke veten nen kontroll..paramendo një djal i ri ketu 23vjeqar ka qen i pushtuar nga xhinet...aqe shum e shkatrruan saqe ne fund beri vetvrasje,dhe ate me shamin e nenes ti duke u ngulfat..vetem te ndegjosh se si kan pas nen kontroll jeten e tij.
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Tani ne ketu themi ,mbrona zote nga shejtani i mallkum..Ti e kerkon me deshir..(un uroj prap edhe ty mos tet vi)Ama hy ne internet kerko ndonje video e shiko gjendjen e atyre që jan shkatrruar nga magjia..është shume e rend kur nuk e ke veten nen kontroll..paramendo një djal i ri ketu 23vjeqar ka qen i pushtuar nga xhinet...aqe shum e shkatrruan saqe ne fund beri vetvrasje,dhe ate me shamin e nenes ti duke u ngulfat..vetem te ndegjosh se si kan pas nen kontroll jeten e tij.
nuk ka akses interneti shejtoni
mos keni frike jemi safe
 
Kujdes fjalorin po te them prape!!!

Se çfarë i uroj une vetes nuk te pyes ty fare, po fare ama, hidhu perpjete e perposhte sa te duash.

Une ne fv bej cte dua une per sa kohe respektoj rregulloren dhe nuk shaj e ofendoj njeri.
Ti kete se thua dot per veten tende duke pare c'ke shkruar me lart.
Paskam ul veten duke te fol, shnet e tmira
 
Paskam ul veten duke te fol, shnet e tmira
Ja te ndihmoje shoku pak ty se qenke aq i merzit sa i ke bere bold vetem gjysmes se fjalise time....jam i sigurt që e ke bere padashje ndaj po te korrigjoj.


Une ne fv bej cte dua une per sa kohe respektoj rregulloren dhe nuk shaj e ofendoj njeri.
Ti kete se thua dot per veten tende duke pare c'ke shkruar me lart.Shendet e te mira pac sot e pergjithmone!
 
Ja te ndihmoje shoku pak ty se qenke aq i merzit sa i ke bere bold vetem gjysmes se fjalise time....jam i sigurt që e ke bere padashje ndaj po te korrigjoj.


Une ne fv bej cte dua une per sa kohe respektoj rregulloren dhe nuk shaj e ofendoj njeri.
Ti kete se thua dot per veten tende duke pare c'ke shkruar me lart.Shendet e te mira pac sot e pergjithmone!
Vazhdo shpreh deshirat plako, se ti ben cte duash
Po mir mer burr me ca kurajo vje ke kjo teme dhe ben ironi? a e kupto se dikujt mund ti ket vdek vllai motra baba etj?
po mir mo kaq urrejtje keni? po shko mor burr hap një tem si ta ka qefi ty dhe bej ironi po pikerisht ketu do e gjesh?
 
Top