• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Magjia, syri i keq dhe sherimi i tyre!

Plako une kam qen skeptik dhe shumica e din
por te siguroj qe ka njeres qe verte te lejn me goj hap .... nevrastin tim me kan ber dhurat nje parashikim. nga nje njeri qe mka ardh kastile aty ku ponoja dhe me ka tregu ca do me ndodhte fiks mbas dy vjetesh
dhe me tha si te veproja mbasi do me ndodhte ajo "gje"
Sot jam gjall vetem nga ai njeri
imagjino nuk e gjej dot as me e falenderu
E thashe. NUK ve ne dyshim eksperiencat e askujt.
Eshte mese normale qe ka dukuri dhe ndodhi ne jeten tone te cilat nuk kane shpjegim llogjik.
Boten e paranormales, telepatise etj e njoh edhe une.
Thjeshte per zgjerim njohurie do doja te takoja ndonje xhind a te isha subjekt magjie.Kaq.
 

MaYaDa

Don’t touch!
Plako une kam qen skeptik dhe shumica e din
por te siguroj qe ka njeres qe verte te lejn me goj hap .... nevrastin tim me kan ber dhurat nje parashikim. nga nje njeri qe mka ardh kastile aty ku ponoja dhe me ka tregu ca do me ndodhte fiks mbas dy vjetesh
dhe me tha si te veproja mbasi do me ndodhte ajo "gje"
Sot jam gjall vetem nga ai njeri
imagjino nuk e gjej dot as me e falenderu
Jam kurioze me dit dicka me shume rreth kesaj nese se ke bezdi qofte publik apo prv
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Po praaaaaaaaa moooooo ate po them edhe une.
Ti qe ndjek Zotin nga pas dhe je i devotshem i njeh dhe i ke frike keto krijesa dhe je i mbrojtur nga engjejt por frike e ke xhindet ama, kurse une qe sipas teje nuk ndjek Zotin dhe s'kam engjej nuk i has dhe nuk i kam frike.....
Apo nuk the keshtu me lart ti???
Prit ta lexoj edhe nje here se u beme lemsh u beme..


PS-Ah pikaaaaaaa qe s'me bie muaaaaaaaaa 😂
O C3ni
Te betohem qe du fort , me beso😀
😈😈😈🤣🤣🤣💘❤❤
 
E thashe. NUK ve ne dyshim eksperiencat e askujt.
Eshte mese normale qe ka dukuri dhe ndodhi ne jeten tone te cilat nuk kane shpjegim llogjik.
Boten e paranormales, telepatise etj e njoh edhe une.
Thjeshte per zgjerim njohurie do doja te takoja ndonje xhind a te isha subjekt magjie.Kaq.
Keshtu si flet ti kam pas fol une para se te me ndodhte ajo qe me ndodhi ! dhe qe nuk ishte magji!
thjesht po ndaj ketu diçka nga jeta ime
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
E thashe. NUK ve ne dyshim eksperiencat e askujt.
Eshte mese normale qe ka dukuri dhe ndodhi ne jeten tone te cilat nuk kane shpjegim llogjik.
Boten e paranormales, telepatise etj e njoh edhe une.
Thjeshte per zgjerim njohurie do doja te takoja ndonje xhind a te isha subjekt magjie.Kaq.
Si mendon ti takosh ata ? 🤣
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Ceni ca ka me qesh ktu? ti qe i thu vetes musliman e kupton sa rend je?

Sic e shikon nuk mendoj se me keta njeres mund te zhvillohet nje bisede serjoze
apo tregimi i nje historie nga jeta jone personale
sepse ironia fillon qe nga ata qe mbahen gjoja fetar.
E kam komentuar ate djalin jo ty 😉
C3ni eshte ok ka respekt per ty 😉😉
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Une kam qene muezin ne njeren nga xhamite e Prishtines, 4 vite te plota. Pergjate asaj periudhe, kam pare njerez "Trima" me shumice, qe vinin zhagas ne xhami per t'kerkuar mjekim nga magjia. Ndaj keshilloj cdonjerin qe deshiron t'beje humor, qe te mos mundohet te shitet humorist dhe trim para gjerave per t'cilat s'ka njohuri as b** per t'u perballur, sepse me jete nuk behet hajgare.
 

Chupachups

Vajza 🍭
Staf në FV.AL
Njs , keto gjera nuk eshte mire te permenden as muhabet te besh , ato jan gjera padukshme dhe Zoti e ka ber te pamunduren per ne qe ti shohim .. ndaj un mendoj se kur i permend eshte nje lloje thirje i trazon.. me mire te shohim punen ton dhe ato te veten :D
 
Top