• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Majlinda Kelmendi hyn në histori, merr medaljen e artë në Xhudo

Titulli: Majlinda Kelmendi hyn në histori, merr medaljen e artë në Xhudo

A nuk ishte akuzuar kjo per dopim?
Ncncncnc ......
Ajo refuzoi nje muaj me pare nje kontroll antidoping nga federata franceze meqe e Bente strvitjen ne France me kombetaren franceze por nuk eshte akuzuar kurre per Doping!
Ajo nuk ishte e detyruar ta Bente sepse nuk eshte pjese e kombetares franceze.Agjensia nderkombetare antidoping eshte shprehur qarte ne favor te Majlindes e cila kishte frike per manipulime.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Majlinda Kelmendi hyn në histori, merr medaljen e artë në Xhudo

Ncncncnc ......
Ajo refuzoi nje muaj me pare nje kontroll antidoping nga federata franceze meqe e Bente strvitjen ne France me kombetaren franceze por nuk eshte akuzuar kurre per Doping!
Ajo nuk ishte e detyruar ta Bente sepse nuk eshte pjese e kombetares franceze.Agjensia nderkombetare antidoping eshte shprehur qarte ne favor te Majlindes e cila kishte frike per manipulime.
Ok flm per infon.

Mr so tutto io !
 
Top