• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mami kap motrat duke bërë “twerk”, heq shapkën dhe i qëllon (Video).

Jetmira

..........
Teksa dy motra kanë qenë duke regjistruar veten duke bërë “twerk”, papritur nëna e tyre ka hyrë në dhomë. Ajo menjëherë ka nisur t’i godasë me shapkë në kurriz.

Motrat adoleshente që mendohet se janë spanjolle po perfeksionojnë lëvizjen përballë një kamere, me muzikë në sfond. Gjatë këtij momenti e ëma e tyre ka hyrë në dhomë me një kosh plot me rroba të lara dhe i jep një mësim të mirë.
Ajo heq shapkën dhe i godet të dyja vajzat, duke mos lënë për asnjë moment koshin të rrëzohet në tokë.
 
Top