• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Many years ago ... English only

M

MeriAna

Many years ago you said baby let the world talk we both know what we have
 
M

Morfina

Many years ago, I ask that question in the silence that can cut your soul. Was it fate or just an accident that my eyes sow your Beaty. I miss you.

Ps: leter e gjetur ne shishe neper plazhet e sarandes :p.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Many years ago, they used 2 call me caYa, and they still do.
 
M

MeriAna

Many years ago you found me and few seconds ago you found me again... I knew that photo will help u
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Life is good, fk the rest. :D
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
The end is only the beginning of something new..;)
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Kuli akoma e ke ate diplome ti, une e dogja se hyri ne forum MeriAna. :p
 
Top