• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

MARIA DRUGS

Angel_Devil

Themelues i Forumit
hahaha shantal e forte je eldi ca te ka gjet qe ke kalu nga kjo tema te ka shku menja shantalin e ke komshije po me duket se ka ikur nga forumi se eshte merzitur:(
 

eldi

trafikante
kush te ik nga forumi o shpirt, une????? jooooo une te iki nga ky grup??? joooooo ne asnji menyr. ahahahhaha
o tesorito, e paskam komshi une shantalin???? uueee ......
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
po mi e ke komshije po lere ler elol se iku shantali nuk eshte me ktu
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
ik e gjermon se jam tu tun i gjo tjeter tashi hahah
 

Gjermoni

Antar Internacional
Ku jeni o grupi i milloshve se na keni kriju ne grup pale hajde mlidhuni ktu ke veni qenit
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
hahahah o me gjermono pse sduhet me bo grup :) po jan mcef ropt re svje njeri kan frik se i prisht reputacioni hahahao muco ku je me fiso ni ti me kto gjojna re hahah
 

eldi

trafikante
o fisi zajes shum te forte ju... sjua ndien me mo per pije e malle. eriiiiiiii e di une qe ke me e dredh na nji me gjermonin ti, dhe une do dehem me eren tuaj. ahahahahahaa
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
ku ka si fisi zajes ne jemi 1shat se kam dredh jo si bej kto gjera un pse ca jam un drogaxhi hahahahaha vdeksha un tu thith mall ishalla
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
po kto tifozat e mariuanes ku qenkan se spo duken me ta ken lene valle apo jan ne arroplan dhe nuk mbajne mend kodin per fv ?
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
shi cfare koicidence ncncncnc pershendetje njeriu qefit mos u merzit se un e ti do jemi ktu se kta forumistet jan te gjith engjej sfutet njeri ke kjo tema se e kan per turp
 
Private conversations
Help Users
    Top